Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkohol miért oldja egy...

Az alkohol miért oldja egy bizonyos ideig a stresszt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az alkohol egy nagyon jó általános oldószer.
2020. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos. :D
2020. okt. 15. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Hány éves vagy, hogy egyrészt nem tudsz rákeresni, másrészt külön el kell magyarázni?
2020. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak a lényeg érdekel, 3:38 körül kezdődik a válasz a kérdésedre ebben a 6,5 perces gyorstalpalóban. [link]
2020. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 ne haragudj, azt hittem, ez az oldal arra van, hogy KÉRDÉSEKET TEGYÜNK FEL, más pedig VÁLASZOLJON RÁ! De biztos valamit én nem értek az oldal nevében. “GyakoriKERDESEK.hu” számodra mit jelent? Elárulnád? (Hiszen kb az összes itt megtalálható kérdés fent van a ZINTERNETEN, akkor mi értelme az oldalnak...?)


4, köszönöm szépen!

2020. okt. 15. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van szar életem, miközben ilyen kérdéseket teszel fel? :D Azért ennek a gondolatmenetnek fuss neki mégegyszer. :D Ilyen kérdés után én balf_szkodom? :D Atyaég, csak háború ne legyen!
2020. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6-os

Hallottál már olyanról, hogy az emberek csak úgy beszélgetnek itt az oldalon ?

Nem kell, hogy a világegyetem még meg nem válaszolt kérdéseit tegyék fel.


Te is csak azért jössz fel, hogy a stresszt kiereszd. Valakit le..szol , és ettől jól érzed magad. Erre legalább tudsz válaszolni.

Ha a világegyetem megválaszolatlan kérdéseivel találnád magad szemben, akkor valószínűleg meg lennél kukulva, nem de bár ?

2020. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem az alkoholban - pontosabban a részegségben - hogy akkor eltűnnek a gátlásaim, és olyan ember vagyok, mint amilyen valójában lenni szeretnék.

Valójában egy felénk, magába forduló, önbizalom nélküli, határozatlan ember vagyok, aki ráadásul súlyosan depressziós. Ám, ha iszom, akkor én vagyok a társaság középpontja! Bátran odamegyek a lányokhoz, és mint kiderült, nagyon jól táncolok! Kört szoktak állni nekem a szórakozóhelyen is!

Sajnos, ez csak egy illúzió. Ha kijózanodom, még szomorúbb vagyok, mint előtte... Hiszen olyan az egész, mintha csak álmodtam volna...

Úgy fél évig ittam, buliztam minden hétvégén. De, rájöttem, hogy az alkohol is csak egy drog, ami nem szünteti meg a problémáidat, csak elfeledteti veled néhány órára. Ráadásul csak közelebb visz az öngyilkossághoz, és a mélyebb depresszióhoz.

Mostmár jo, ha fél évente kicsit becsiccsentek, és ennyi. Az alkohol csak egy méreg, ami tönkreteszi az életed!

2020. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, nettó kiforgatás, amit csinálsz, nem kell tudomány által megválaszolatlan kérdéseket feltenni (pl. sötét anyag, fekete lyuk, stb.), nagyon sok olyan kérdés van (pl. reakció értelmezésben segítségkérés, gyógyszer tapasztalat, sorolhatnám), melyeknek van értelme, szóval légyszike, ne próbálj már meg nálam racionálisabban gondolkodni, mert ez is mellément! Köszi! (Ez a kérdés pedig beszélgetésindítónak is sz_r.)
2020. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Szeretném megkérdezni, hogy


10 éves korodban miről beszélgettél ?

15 éves korodban miről beszélgettél ?

20 éves korodban miről beszélgettél ?

30 éves korodban miről beszélgettél ?

satöbbi satöbbi satöbbi


És most mond meg, hogy a kérdező hány éves ?


Mivel nem tudjuk, így eldönteni sem lehet, hogy az életkorának megfelelő kérdést tett e fel.

De ha a kérdező 40 éves és még is feltette ezt a kérdést, akkor is voltaképp mi közöd van hozzá ?

Kinek képzeled magad, hogy csak a te általad preferált kérdést lehet itt feltenni ?

Nincs túl sok eszed...

2020. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!