Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha 0,5l házi készítésű borra...

Ha 0,5l házi készítésű borra megiszok egy doboz Kőbányait akkor az tényleg hányáshoz vezet?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már nekem, hogy próbálták ezt a variációt és az esetek 90%-ban rókába köszönt vissza az elfogyasztott ital mennyisége. A bortól kb semmit nem éreztek ezért jó ötletnek tartották a sört aztán miután megitták jött a jajveszékelés.


Ez valóban így van? Ennyire makacs lenne ez a kétféle alkohol együtt?



2020. okt. 27. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10


Bort ritkán iszok.De volt,hogy megittam egy üveg vörösbort meg rá 5 sört.Kb. úgy éreztem magam mintha megittam volna 8-9 sört.Nem éreztem túl nagy különbséget.Persze nem Kőbányait meg Koccintóst fogyasztottam.

2020. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Én viszont igen. Azaz a bor volt olyan kaliberű, még ha palackos is. De nem fogok többé olyat.
2020. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a házi bor meg a kőbambi lesz a ludas. A bulikban megjelenő házi borok sokszor gyanús eredetűek, valakinek a nagyapjának a szomszédja adta ajándékba, de ő is csak úgy kapta, senki nem tudja ki csinálta, miből, mennyire erős, mennyire savas. Némelyik eléggé fel tudja kavarni a gyomrot önmagában is.

A kőbányai meg annyira nem egy jó sör, ellenben a szénsav tovább irritálja az amúgy is megterhelt gyomrot ami már a kétes minőségű bornak sem örült.

2020. okt. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!