Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Megbízható üzlet a Tassi Ital...

Megbízható üzlet a Tassi Ital kis- és nagykereskedés (1173 Budapest, Köröstói u. 8.)?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Johnnie Walker Green Labelt (0,7l) rendelni. A termék átlagos árát ~17-18.000 Ft között látom feltüntetve, helyenként valamivel olcsóbban, ~15.000 Ft-ért. A fenti üzletben jelenleg 13.000 Ft. Érdemes gyanakodni? Kell manapság attól tartani, hogy hamisított szeszes italt kínál eladásra egy italkereskedés? Vagy csak egyszerűen arról lehet szó, hogy egy esetleg régebbi címkés italkészletet szeretne az üzlet "kisöpörni", és felesleges aggódni? Van valakinek bármilyen tapasztalata ezzel a kereskedéssel?


[link]



A válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 18. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi mindig tőlük renselünk. Néha mincs ez-nincs az, de alapvetően ajánlom.
2020. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mindentudó99 ***** válasza:
#9 A Kunsági már nem az igazi. Én is a Ráckevei Dunaágra járok Tassnál .Az jó. Vagy a Nagy Duna
2020. nov. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi mindenkinek! Most már én is megerősíthetem, hogy megbízható üzlet, a rendelésem rendben megérkezett.
2020. nov. 20. 12:02
 14/15 anonim válasza:
Az miért van, hogy csak szombati szállítást lehet választani tőlük, +3900 Ft-ért, szemben az ingyenes hétköznapival? Kb. egy hónapja figyelem, folyamatosan ez van. Bőven minimum felett van a kosár értéke. Kicsit átverésgyanús: olcsó vagyok, de a szállításon behozom?!?!
2022. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14. Ez üzletpolitikai kérdés, de ettől nem átverés szerintem.
2022. máj. 29. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!