Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mas is itelkezik egy berugas...

Mas is itelkezik egy berugas miatt a masik felett?

Figyelt kérdés

Meg voltam hivva egy osszejovetelre ami nagyon elegans volt. Csak nok voltunk, csinosan feloltozve egyik baratnom hazaba ami nagyon elegansan van berendezve antik butorok stb. Rendeltunk etel talakat stb. Ezt azert irom le hogy lassatok az alaphelyzetet, hogy ilyen "uri-tarsasag" volt. Mindenki egy pohar koktelt vagy bort iszogatott, na de en elotte semmit nem ettem az ehgyomorra meg megartott a koktel ami picit erosebb volt mint a tobbieke nem tudom miert. Aztan utana igy jokedvem lett tole ellazultam es megittam egy pohar bort is.

Na innentol sajnos rossz vege lett mert a bort a koktellal beereztem meg a kaja elott es a tobbiek nagy meglepodesere a vacsora kozbe is borozgattam sokat. Utana eltelt egy kis ido es raittam rovideket (a tobbiek az 1-2 pohar boron kivul nem is ittak semmit) es elvesztettem a fonalat.

Sajnos teljesen tonkrement az este elkezdtem tancolni enekelni, majd ledoltem a kanapera hogy aludjak de sikerult lehanynom az egeszet, majd a ferjemet kellett hivniuk, hogy vigyen haza, a ferjem es az egyik baratnom tamogatott az elmondasuk alapjan hogy egyenesen menjek.

Azota voltak piknikezni is, es elmentek kozosen kirandulni, de engem nem hivtak es nem ertem miert.

Mindenki hibazik es egy ilyenbol nem hiszem hogy akkora problemat kell keriteni. Termeszetesen bocsanatot kertem de mast nem tudok csinalni. Eletemben masodszor rugtam be de az elso meg 10 eve volt es nem utott meg akkor ennyire a pia.

Lehet nincs is szuksegem ilyen sznob bandara. Ti mit gondoltok?



2020. aug. 12. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden csoda harom napig tart :)


Berugtal ... elofordul ... ennyi.

2020. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj ... befogsz meg rugni ... ennyi :)
2020. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

De amúgy nem beszéltek?


Szerintem nem gáz amúgy, normálisabb helyeken ez egy jó sztori lenne. Az alkohol az ilyen. Random kavarodás.

2020. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azota picit tavolsagtartobbak velem. De lehet majd megvaltozik egy ket het mulva..
2020. aug. 13. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nagyon tagadd meg magad. Add magad ugyanúgy. Ne húzd be füled farkad. Ez is az élet és most ez lett épp.
2020. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát alapesetben "úri helyen" berúgni gáz.

De ez gyanús, lehet te erősebbet kaptál.

Magam részéről egy cseppet sem iszom, nem érhet ilyen, főleg hogy tök idegen helyen italt se fogadok el, maximum ha előttem öntik. És nem érdekel kit sértek meg vele...

Bár azért valamennyire tudnod kellett volna kontrollálnod magad.

Én nem itéllek el, mivel fennáll a lehetőség, hogy megszivattak.

De ezt ők ha olyanok nem fogják elnézni.

Nem tudom, én nem itélem el azt, aki utána nem "bszik" be. Ha folytatja, hát folytassa, ő tudja...

Mindenki hibázik, ha egyszer történt nem kell elitélni, de nem ismerjük őket, ők lehet attól leírtak, az is lehet hogy valakinek ez volt a cél.

De ne hunyászkodj meg, ha látják hogy tudnak vele bántani, akkor leszel célpont.

2020. aug. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem az a társaság ahol jól érezzük magunkat,hanem itt adjuk el magunkat.


Remélem érted.

Itt egy pohár bor, vagy pezsgő.

Egész éjjel ezt kortyolgatjuk.


Itt nem.rugunk be.

Egyszer sem megengedhető.


Ok nem a te baráti tarsasgod.

2020. aug. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítéllek el azért, mert berúgtál, viszont mindennek megvan a helye. Tehát ha olyan társaságban vagy ahol tudod hogy csak keveset isznak, akkor te se idd le magad a sárga földig.


"na de en elotte semmit nem ettem az ehgyomorra meg megartott a koktel ami picit erosebb volt"


Ha megártott már az az egy koktél éhgyomorra megértem, de miért kellett utána még az a sok bor és rövidital? Valaki kényszerített, hogy megigyad?


"Lehet nincs is szuksegem ilyen sznob bandara."


Ennek az egésznek semmi köze ahhoz, hogy sznob banda vagy sem. Kívülről a viselkedésedről az jött le nekik, hogy nem tudod magad kontrollálni. És azért nem hívnak, mert úgy gondolják, hogy tönkretennéd a piknikjüket. (vagy bármi mást). Szerintem fontos az is hogy először voltatok így (tehát első benyomásuk rólad vagy azért ismernek).

2020. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2020. aug. 13. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Szóval volt egy társaság és az este azon csúszott el, hogy a többiekkel ellentétben te jól érezted magadat? :D Nem a piáláson van itt a hangsúly szerintem, hanem azon, hogy a többiekkel ellentétben te elengedted magadat. Merem feltételezni, hogy ritkán adatik erre alkalom, ha ez így zajlott le.

Lehet, hogy nincs szükséged rájuk, igen. Az bizonyos, hogy a mi társaságunkban ezt egészen nyugodtan megtehetnéd, még ha véletlen is volt, te is és a férjed is és másnap max. egymáson nevetnénk, nem pedig "kitagadnánk" egymást. Ha lehánynád a kanapémat, akkor meg felhúználak és kivinnélek a mosdóba, a kanapét meg letakarítanám és átfektetnélek máshová, nem vitetnélek el a férjeddel, mert akkor már két ember van kínos szituban. Mérhetetlen nagy bunkóság és tapintatlanság volt a részükről, hogy a férjedet is kínos szituba hozták ezzel és ha lehet a te helyzeteden tovább rontottak ezzel, hogy "elvitettek". Ez nettó gusztustalanság! Büdös bunkó viselkedés! Nem a te viselkedésed volt az, nehogy már magadban lásd a hibát, nálad a legnagyobb hiba az volt, hogy többet láttál ebbe a társaságba, mint amennyit az ér! Szóval ilyet egy haver haverjával sem tennék meg, nem hogy egy baráttal! Nem vagyunk mi sem nagyon ivós társaság, de hát néha sikerül az ilyesmi, így alakul, hogy valamelyikünk esetleg többet iszik a kelleténél, és akkor mi van? Egy valóban baráti társaságban az ilyen "baleset" bőven, bőven bocsánatos "bűn". Persze egy ilyen társaságban, ahol voltál, ott ez nem megengedhető, s hogy mégis megengedted magadnak az valószínűleg annak köszönhető, hogy sokkal lazább vagy, mint a társaság többi tagja. Rossz helyen vagy!!! Az is lehet, hogy feszélyezett ez a társaság és így próbáltál menekülni ebből, hogy elengeded magadat.

Nem azt mondom, hogy az összejöveteleknek erről kell szólni, hogy iszunk, berúgunk, de most őszintén jó ez neked, egy ilyen társaság? Én annyira nem sírnék utána. Igaz, míg nem állsz ismét eléjük, és nem történik meg az, hogy úgy szólnak hozzád, úgy beszélnek hozzád, mint ezelőtt az eset előtt, addig ez valószínűleg gyötörni fog, mert egy letisztázatlan ügy... mindenesetre ha ezen kívül is vannak ismerőseid, akkor a helyedben én azokat a kapcsolatokat próbálnám meg szorosabbra fűzni, mint hogy (már bocsánat) de "ezekkel" próbálkozzak ismételten! Ne gyötörd magad, mert lehet, hogy te helytelenül viselkedtél részegen, de Ők meg józanul viselkedtek helytelenül!!!

2020. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!