Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittam és vezetnem kell?

Ittam és vezetnem kell?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 orálya ittam 3fröccsöt az utolsot kb 1orája. Ez a kb 4deci bor mikor megy ki a szervezetböl mert 30perc mulva vezetnem kell. Ha esetleg igy megálittanak mire számithatok? 19f

2021. febr. 24. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer haverom ittasan vezetett haza minket házibuliból, nem tudtuk hogy ivott, akkor derült ki amikor a körforgalmat balra kanyarodva a szembe sávba rövidítette le, szerencsére akkor pont nem jött autó, így épségben hazaértünk. Másnap megbeszéltük a dolgot, azóta nem is nagyon voltam házibuliban, de az már csak az miatt, mert rá 3 napra a hírekben ugyanaz a szituáció volt, ittas 20 éves sofőr, frontális karambol, 3 utasából, 2 utas meghalt.
2021. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfognak, megérdemled a büntetést.

Ha összetöröd magad és a verdát, talán ennek is "köszönhetően", megérdemled.+ a büntetés.


De például ha miattad (a 3 fröccs), hiába várnak haza valakit, mert többé nem megy, az nagyon nagy baj! Ezt te sem érdemled!-gondolj bele!


Addig jár a korsó a kútra...

2021. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi a büntetés, de én konkrétan 2 esetről tudok, amikor az illetőknek még pluszban elvették a jogosítványát félévre és utána még vizsgázniuk is kellett, hogy visszakapják.
2021. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Az ördög nem alszik. Tesóm úgy járt szórakozni, hogy kocsival oda, kocsi ott hagy, taxival haza.

Egyszer szóltak neki 3 sör után, hogy nem jó helyen áll, álljon már 2 méterrel odébb.

Kint rendőrök ültek várva az alkalmat, hogy valami ittas balek kocsival akarjon onnan haza menni.

Fél métert tett a kocsival kb és 2 évig nem volt jogsija utána, hiába mondta mi a helyzet, hogy csak odébb akart állni.

2021. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%
Tapasztalatból hallottam, ha egy 100kilós férfiember egy szerény (3pár virsli, 4 zsemle meg valami süti) vacsorát letestel 2 sörrel, az gyönyörű negatívat fúj mikor a belga rendőr elzavarja mert rossz helyen áll kamionnal.
2021. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!