Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az összes Whisky ilyen rossz,...

Az összes Whisky ilyen rossz, főleg Bourbon érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem kóstoltam sokat, de a sokak által ismert és kedvenc Jack Daniel’s meg a Western Gold egyáltalán nem jött be sajnos ízre sem.. TISZTÁN. Sem a Jim Bean, sem az olyan márkák amik ismertebbek itthon. Vajon mindegyik Börbönnek ilyen rossz az íze?


2021. máj. 27. 19:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Megrendeltem a Buffalo Trace-t. Elvileg 2-nap múlva jön.

Kiváncsi leszek rá.

Volt még egy kicsi Western Gold, de az szörnyű volt.

2021. jún. 1. 19:22
 12/27 anonim ***** válasza:
6%
a whisky íze gyakorlatilag egy füstölt vodka. én is többet vártam tőle
2021. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De remelem ez a Buffalo Trace jobb lesz mint amiket eddig kóstoltam.
2021. jún. 1. 19:51
 14/27 Phoney ***** válasza:
80%

Azt nem tudjuk előre megmondani, hogy a jobb whiskyk mennyire ízlenek majd, bár aki szereti a natúr (ízesítetlen) rövideket, annak legalább bizonyos whiskyk ízleni fognak, max. soha nem találkozik velük. Akinek szó szerint semmilyen whisky nem ízlik, annak nem fog ízleni a rum, a brandy, de valszeg a pálinka sem.


Amit felsoroltál, abból a Jack D. a "legjobb", nekem pl. időnként valamennyire élvezhető is, de azért a jó nem ilyen. A bourbönt lehet szinte egy az egyben is utálni, de a Buffalo Trace elég jó darab ebben az árkategóriában, szóval ha az sem ízlik, akkor a bourbönt kár tovább erőltetned.

2021. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Örömmel jelentem, hogy a Buffalo Trace megállja a helyét és tényleg egy jó fajta Bourbon.

Ezt már lehet tisztán inni, nincs azaz nagyon erős utóíz, és a maró alkohol érzése.

Azt hiszem megtaláltam az Én Börbönöm.


Köszönöm az ajánlást!


Üdv.

2021. jún. 4. 11:33
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy bevált. Kb itt kezdődik a jó bourbon. Így bátran merem ajánlani az olyanokat is, mint a Blantons Reserve, Woodford Reserve, Smooth Ambler Contradiction.
2021. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ezek után kifogom próbálni az általad felsoroltakat is, köszönöm. 🙂
2021. jún. 4. 11:42
 18/27 A kérdező kommentje:
Ez a Woodford Reserve ez jobbnak mondható mint a Buffalo Trace? Ízre kb. Ugyanolyan? Most azt nézem egyébként.
2021. jún. 4. 13:02
 19/27 A kérdező kommentje:

Megrendeltem egyébként, van hozzá pohár is.

Bízok benned. 😀

2021. jún. 4. 14:09
 20/27 Phoney ***** válasza:
100%
Talán egy kicsit jobb, de eléggé más. A bourbon whiskyk közt a Buffalo eléggé könnyed, laza és gyümölcsös, ehhez képest a Woodford vastag, édes, mogyorós-tölgyes, "zaftos", szinte konyakos. Szerintem az is ízleni fog, szintén nagyon jó az áráért.
2021. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!