Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik piától a legjobb...

Melyik piától a legjobb berúgni? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sörrel vannak a legjobb tapasztalataim, kb 10-12 doboznyival ittam meg egy esküvőn (4,5% volt azt hiszem) azzal már eléggé padlón voltam a végén, de "arányosan" ütött be mégis, persze nem az volt a cél hogy rottyon legyek, a köztes állapotot akartam elérni és ezzel sikerült leginkább.

2021. máj. 27. 23:49
 1/6 anonim válasza:
96%
Emberfüggő. Én minden szinte piától rosszul vagyok, vagy azért mert kikészíti a gyomromat és kihányom (pl: sör, pálinka), vagy nagyon dúrván másnapos leszek tőle (pl: Vodka, Rum). Csak kétféle alkohol van, amiből bármikor, bármennyit tudok inni és másnapos sem leszek: A fehér bor és a Tequila.
2021. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Amíg bírja a piát az ember(lánya) addig egyértelműen az édes koktéltól. Milyen jó is volt, mikor két koktélt megittam és jaj de szép volt a világ.

Azóta sokat, sokat ittam. Most már rá sem bírok nézni. De sajnos kívánni kívánom.

2021. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Profi nem az ízéért iszik, hanem a hatásáért. Ha komolyan gondolod, akkor dugjál vodkával átitatott tampont a seggedbe, és öt perc múlva garantáltan mocsárrészeg leszel. Dianás cukorkával is működik.
2021. máj. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a jo minosegu rum az, amitol 'tisztan' lehet berugni es masnap nincs fejfajas, émelygés (macskajaj).
2021. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
95%

Minden "arányosan" üt be, hogyha pótolod mellé a folyadékot. Ha az ember megtanul nem hülyegyerek módjára inni, akkor akár töménytől sem rosszabb berúgni.

Ha ez megvan, akkor attól a legjobb, ami éppen jólesik.

2021. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a whisky. Attól még soha nem voltam másnapos.
2021. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!