Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » BROTHER'S BOND BOURBON WHISKY-...

BROTHER'S BOND BOURBON WHISKY-t honnan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 07:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol nem találok, csak Amerikában, de onnan meg nem szállítanak ide..
2021. máj. 30. 07:59
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha minden kötél szakad és nem sajnálod a pénzt használhatsz ilyen megoldást is.

2021. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

De ha jól tudom, akkor Alkoholt nem lehet küldeni. Persze lehet, hogy tévedek, utána nézek.

Köszönöm az információt.

2021. máj. 30. 17:32
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Elég necces, valamelyikük külön írta is, hogy alkoholt, drogot, fegyvert satöbbit nem küld tovább, de vannak cégek is amik ilyesmivel foglalkoznak.
2021. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:

Hali

Esetleg kapni már ? Találtál? Tudtál szerezni?

2022. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos nem.. Írtam Amerikai forgalmazóknak is, de nem tudtak segíteni, mert Ők alkoholt nem adhatnak fel…

Van egy olyan oldal, ahol magán emberekkel tudsz küldetni valamit(most nem jut eszembe a neve), esetleg Amerikában élő magyarokkal(Facebook csoport) ezeket javasolták, de azóta nem próbálkoztam, kicsit lelombozott. :D

De lehet újra próbálom kint élő magyarokkal. :)

2022. szept. 2. 23:45
 7/31 anonim válasza:
100%
Szia! Sikerült, van valami hír? Engem is érdekelne
2022. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Én próbálnék valami olyan Facebook csoportot keresni, ahol vélhetően Usából nagyobb számban Magyarországra érkezők előfordulnak.
2022. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Még nem sikerült, de már találtam Ausztriai weboldalon és Német weboldalon is.

Ha valaki jár az Osztrákoknál, akkor ott lehet venni. Boltokban nem tudom, de az oldalon tuti, amit találtam.

Keressetek rá.

2022. dec. 10. 04:02
 10/31 Phoney ***** válasza:
100%
EU-n belül lehet rendelni bizonyos boltokból, akik intézik itthon a jövedéki oldalát (régen enélkül is lehetett, de már 1-2 éve nem). Ha egy EU-s webshopból rendelhető Magyarországra, akkor rendelheted.
2022. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!