Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Ti hol szoktátok Budapesten beszerezni olcsón az alkoholos italokat?

Hol szoktátok olcsón beszerezni az alkoholt? Ha tudtok árakat is írjatok kérlek. Olyanok érdekelnének mint mondjuk a Jim Beam, Jack Daniel's, Bacardi, stb

Keress kérdéseket hasonló témákban: alkohol, Budapest, olcsó, ital, kínai, beszerzés, whisky

júl. 12. 11:56  Privát üzenet  

A válasz
Sarki boltban, nem iszok annyit, hogy megérje másik boltokba utazgatni XD

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 12:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten belül hol tudom a legolcsóbban beszerezni az alkoholos italokat?
Tehéntőgy pörköltet főznék, amihez találtam is 1-2 receptet a neten. Sajnos, magát a tehéntőgyet nem tudom beszerezni egy hentesnél sem. Valaki Budapesten vagy környékén nem tud egy jó forrást?
Hol tudom beszerezni az új bodzás és citromfüves Royal Vodkákat Budapesten?
Budapesten hol tudok beszerezni borjucsülköt?
Az Acecook Good instantlevesét Budapesten melyik boltban lehet beszerezni?
Pécsi 848 nevű sört Budapesten hol lehet beszerezni? Csak vendéglátóhelyekre szállítanak belőle. Gyártó a Pécsi Sörfőzde.

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!