Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Maker’s Mark jó Bourbon?

Maker’s Mark jó Bourbon?

Figyelt kérdés
Jónak számít ez a Whiskey?

2021. jún. 21. 10:01
 1/8 Phoney ***** válasza:
100%
Rossznak nem rossz, de egyrészt túlárazott (mint manapság a Beam Suntory kb. minden whiskyje), másrészt elég harapós, nyers, nem mindenki gyomra veszi be.
2021. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

És. Wild Turkey-ről mi a véleményed?

2021. jún. 21. 15:40
 3/8 Phoney ***** válasza:
100%

Leginkább a literes Wild Turkey 101 bourbon (50,5%) az, amiért pénzt adnék (10e körül), a többiért nem annyira.

A mostani Wild Turkey Rare Breed sem nyűgözött le ár/értékben, a régit szerettem, amikor még rendesen érlelték.

2021. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor maradok a jó öreg Buffalo Trace-nél, az bevált és nagyon lágy, finom.

Köszönöm a válaszod, Te értékes válaszokat adsz mindig.

2021. jún. 21. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Buffalo szerintem is sokkal jobb ár-értéket képvisel, mint a másik kettő. Ha felsőbb kategóriás bourbont akarsz kipróbálni, akkor a Blantons Reserve-t és a Smooth Ambler Contradiction-t ajánlom. :)
2021. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Phoney ***** válasza:
100%
Egy Bulleit Bourbont nyugodtan kipróbálhatsz hasonló árban.
2021. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont szeretem, mert jó nyers. Ízlés kérdése, van aki az édes woodfordért van oda, amit meg nem bírok inni
2021. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Phoney ***** válasza:

ma 19:00

Tulajdonképpen szomorú, hogy olcsóbban nincs ilyen, emlékszem, amikor még 7 decinként 2000 forintért vettem az ugyanilyen nyers bourbont... de annak idején az alap Jim Beam is ilyen volt. De azért nemcsak édes woodford van a világon, hasonló "bátor" karaktert tud a Bulleit is.

2021. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!