Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 5 liter bor+ 2 liter vodka, 5...

5 liter bor+ 2 liter vodka, 5 embernek ez milyen hatást fog elérni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az attól függ, mennyire "edzettek", illetve milyen lesz a kaja ellátás.
2021. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

És mind az öten egyformán fognak inni fejenként 1 liter bort és 4 dl vodkát?

Mert ez esetben is kiadós a mennyiség, de főleg a keverésből lesz a gond.


Ha viszont lesz visszafogottabb (én pl. egyáltalán nem iszom bort, a vodkáz is legfeljebb naranccsal) és a részét más gyűri le, azzal a másikkal lehetnek komoly bajok.

2021. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyi biztos, hogy szárazok nem maradtok. Kis ivóknak ez bőven több mint elég, nagy ivóknak is elég lehet, legfeljebb ők nem lesznek mocsok részegek tőle.

Persze az időtartam sem mindegy, ha kora délutántól késő éjjelig zajlik egy kerti party, akkor már ki is megy egy része az italnak az emberből, mire beindul a buli. Ellenben ha gyorsan akarjátok beverni, akkor... könnyen lehet belőle akár K.O. is.

2021. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marad belőle egy kevés, nem is baj, nagy problémák vannak annál aki szándékosan túltolja.
2021. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!