Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van, az, hogy a legtöbb...

Miért van, az, hogy a legtöbb embernek nincs „álomteste”, még azoknak se akik akarnának, pedig nem olyan nehéz ezt elérni?

Figyelt kérdés

Jó, természetesen az álomtest alatt nem egy fürdőruha modellt értek, de egy relatív szép, kissé izmos testet.

Miért van ez?

Félreértés ne essék, senkit sem ítélek el a kinézete miatt, csupán kiváncsi vagyok, hogy a legtöbbeknek mi az ok/kifogás.

Én sem nézek ki túl jól, van egy kis túlsúlyom. Nálam leginkább az az indok, hogy szégyellném „beismerni”. Elég hülyeség, de még is valami hasonló az ok. Nemrég elhatároztam, hogy változtatok, bárki bármit is mondjon rólam.

Titeket mi tart vissza?


2021. ápr. 30. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Lusta vagyok mint a dög illetve nagyon szeretek enni 😂 Egyébként tudom hogy nem vagyok egy topmodell de nagyon szeretem a testemet. Nem érzem magam feszélyezve mások által, nem is gondolom hogy meg kéne felelnem valami normának.
2021. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

1. Annyira nem érdekel.

2. Nem találtam meg a megfelelő mozgás formát, amit csinálnék tovább is, mint 2 hónap.

3. Most fogok érettségizni utána nagy változás lesz az életemben. Megint nem ez lesz a legfontosabb.

4. Voltam már 42 ês 58 kg is. Mindkét esetbe jól éreztem magam.

5. Inkább egészségesen eszek, minthogy mozogjak.


Kifogások? Azok 😃 Lehet lepontozni.

2021. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
86%

Mert nem érdekel, ne azért jöjjön rám egy pasi mert jó a fenekem pl. Amikor edzettem rá, sokan dicsértek meg minden, de bunkók is volták akik megfogták az utcán, vagy mindig volt valami paraszt aki követett vagy molesztált a fenekem miatt... ekkor voltam kb 17 éves.

Ugye ekkor aerobikoztam de rengeteget bicikliztem és a mai napig biciklizek csak keveset:)


igazából nem érdekel a sport, nem mozdít meg már... nem vágyom jó testre, elég a szilikoncicim kis pocakkal, lapos fenékkel. Ez van, de legalább nem fogdosnak meg az utcán, van nyugodt eletem. Alapbol vekony alkatu vagyok, akarmennyit ehetek csak hasra megy, azt meg szeretem ha van mit fogni magamon:) ennyi...

2021. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

"pedig nem olyan nehéz ezt elérni"

"Én sem nézek ki túl jól"


Ha te se nézel ki túl jól, akkor honnan gondolod, meg miért írod, hogy nem olyan nehéz elérni? Éppen ez a probléma, hogy a relatív jó fizikum nem úgy működik, hogy 2-3 hónapig foglalkozok vele aztán onnantól jó, hanem folyamatos sportot és megfelelő étrendet igényel. Ha valaki nem talál olyan sportot amit élvez, akkor az hosszútávon nem fog működni.


Persze ha arról beszélünk amikor valaki 130kg-s és minden nap beszéli, hogy "de jó lenne lefogyni", közben meg kétpofára zabálja a szemét kajákat, na az már más téma.


Engem sokáig a lustaság mellett az tartott vissza, hogy diákként nem volt pénzem jobb (fehérjében gazdag) étrendre meg megfelelő felszerelésre (vagy havi bérletekre) és emiatt nem fejlődött a fizikumom. Úgy meg hamar elmegy a motiváció. Most van pénzem, kevesebb a stressz is és szellemi munka után jól is esik a mozgás, hónapok óta töretlen a motiváció.

2021. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!