Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme minőségibb vodkát venni (Absolut, Finlandia stb.) ha úgyis narancslével fogjuk keverni?

Figyelt kérdés

Ízre nyilván nem lesz különbség mivel keverjük, de hatásra/másnaposságra mennyivel különbözik a 2 fent említett vodka mint mondjuk egy Royal/Kalinka? Megéri azt kis plusz pénzt?


Bocsánat ha hülyeséget kérdezek, nagyon ritkán szoktam inni, nem is értek hozzájuk :D



2021. szept. 21. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Te tudhatod, hogy milyenek az igényeid, elvárásaid.

Egyrészt ízlés kérdései is, hogy ki, melyik vodkát szeretni, van, akinek megfelel a kommersz, és vannak, akiknek nem az, és közöttük olyanok is vannak, akik nem csak az"íze" miatt nem kedvelik, valóban fejfájásuk lesz a kommersz italoktól.

2021. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Minoseg az minoseg ... ez fuggetlen az aratol. Aki sporol, az a minoseg rovasara teszi! Marpedig te fogod meginni. Kiakarsz cseszni magaddal egy kis sporolas miatt? :) Kenyeztesd magad es elvezd az eletet ... a sporolast hagyd meg a luzereknek. Soha ne a sporolas iranyaba gondolkozz, negativ iranyu cel! Arra torekedj az eletben, hogy soha ne kelljen sporolnod - foleg ne a minosegen :)
2021. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az esetben igazából mindegy szerintem. Az ízében lehet így is különbség, nyilván attól függ milyen arányban higítjátok.
2021. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Egy ocska vodkanak olyan ize van mint ha a dokinal beleinnal a sebbenzinbe!!! :))))
2021. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Ocska alkoholista melos prolik isszak a gagyi vodkat (akar tuskeben) mert nem erzi meg a fonok :))) Fuuuj de igenytelen!!!
2021. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Finlandiát én legutóbb már csak üvegből kortyoltam, szóval önmagában is iható ha valamilyen ízzel választod.

Narancshoz elég egy ízetlen olcsó üveg is.


A jobb italokat kategóriától függetlenül szerintem már nem érdemes összekutyulni semmivel, ahogy kólához is soknak tartok egy Jim beamet is, arra ott a penny-ben kapható whisky féleség.

2021. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"Narancshoz elég egy ízetlen olcsó üveg is."


Van ismerősöm, aki Royal vodkát iszik, ami nem egy kimagasló minőség, de nem is a legolcsóbb kommersz.

Naranccsal keverve is megmondja az ízéről, hogy az Royal-e, vagy kommersz, esetleg Kalinka.

Kommersztől megfájdul a feje, Kalinka egy fokkal jobb nála, a Royal fölötti minőségre meg ő is azt mondja, azt kár keverni, elrontani.


Nem hiszek abban, hogy mások véleményére kell alapozni, hogy bármilyen italról, vagy ételről eldöntessék, hogy mennyire jó úgy.

Egyszerűen mások az ízlések, és az igények.

Pl ha 100 embertől megkérdeznék, hogy a Borsodi Bivaly milyen sör, a finomtól a moslékig minden "díjat" megkapna.

2021. szept. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Tini koromban mindent kevertünk mindennel, még a Trombi kólát is a sütőrummal (csak haladóknak!!!), de meglátásom szerint egy olcsó vodka mindenből kilóg. S ha nem az a cél, hogy üssön (mint ahogy cél volt nálunk, ill. a fő cél inkább az volt, hogy az összedobott pénzből mi az ami kifér), akkor érdemes minőségi italt választani akkor is, ha naranccsal lesz keverve, mert normál esetben az a cél, hogy ne érezd az alkohol ízét.
2021. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha mondjuk 1:2 arányban van keverve az a vodka narancs,akkor bizony elég jól érződik a minőségbeli különbség.De nagyobb hígítás esetén is érezni lehet.
2021. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Gondolom te is fiatal vagy, ugyhogy nem ertem mit szologatnak be, hogy igenytelen vagy. Mi royalt veszunk altalaban, csak kb szilveszterkor meg szulinapokkor veszunk finlandiat. Tenyleg jobb, de nekem narancslevel keverve nem sokkal masabb. Probald ki sprite-al, most arra vagyunk rakattanva, sokkal jobb mint a narancsle:D
2021. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!