Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sima whisky kiprobálása?

Sima whisky kiprobálása?

Figyelt kérdés
Tervezem kiprobalni majd a whiskyt csak nem tudom, hogy mire számítsak kolával már ittam keverve miben tér el az íze? skót whiskyrol lenne szó
2021. dec. 14. 02:42
 1/9 A kérdező kommentje:
és mennyivel jobban üt be?
2021. dec. 14. 02:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Kólával szignifikánasabban gyengébb. Nem tudom nálad mennyire ütne be simán, de mikor én legutóbb egyedül bánatomban megittam egy üveg Jim Beamet, nekimentem pár ajtórámának és felhívtam egy random lányt a telefonomból, hogy szerelmes vagyok belé és megkértem a kezét. 3 órát aludtam és reggelre elfelejtettem mindent. Másnap a lány mesélte el miket csináltam. Na meg találtam pár hangüzenetet is, ahol ugyan úgy áhítoztam mérhetetlen szerelmemről a hölgy iránt. Rám nyilván nincs jó hatással.
2021. dec. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Phoney ***** válasza:
100%
Leginkább arra számíts, hogy a skótok ma már kb. 10e Ft alatt nem nagyon adnak tisztán élvezhető whiskyt, és még 10-15 közt is elég sok a vacak. Szóval ha nem szánsz rá pénzt, akkor sok örömöd nem lesz benne.
2021. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szeszmennyiség ugyanannyi lesz ha kevered ha nem. Ízeket nem nagyon lehet leírni (pláne hogy márkát nem írtál), majd meglátod. Engem egyébként émelyít, inkább pálinkázok.
2021. dec. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a whiskeyt a hordó íze miatt. Hányingerem van tőle, a keserű italokat sem birom, ugyan ez a hatásuk. Kivéve a Gentleman Jack és a 15 éves Glenfarclas az, amit megbirok inni. Ha próbálsz, akkor valami rendesebbet próbálj, ne Jim Beam, Ballantines meg hasonlók. Olyan 10.000 forintért már kaphatsz jókat. De, ha már nagykorú vagy, akkor menj el egy kocsmába és ott egyet kettőt megbírsz kóstolni.
2021. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Igen tudom tisztába vagyok a skót whiskyk árával :D
2021. dec. 14. 12:52
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 sajnos nem nagykoru vagyok meg csak 16 eves :c
2021. dec. 14. 12:53
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 Glenfiddich reservet nezegettem
2021. dec. 14. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
a whisky gyakorlatilag egy füstaromás vodka ízre
2021. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!