Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Cafe tequila hogyan kell meginni?

AxelAlchemist kérdése:

Cafe tequila hogyan kell meginni?

Figyelt kérdés
Szoval vettem egy cafe tequilat mert mas izben nem volt ..szt tudom h a silvert soval es citrommal es azt is h a goldot fahej es naracsal kell inni.. tehat a cafet azt hogyan kell inni?? Meg soha nem vettem ilyet belole

2021. dec. 31. 15:34
 1/2 Phoney ***** válasza:

A minőségi tequilát eleve magában kell inni, a só-lime divatot azért találták ki, mert úgy jobban csúszik a rossz olcsó szesz, nemcsak tequilával működik.


A Sierra Café (meg a hasonlók) nem is tequila, hanem tequilából készült kávélikőr, azzal végképp kár cirkuszolni.

2021. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A többit sem úgy KELL, azért mert a többi ember úgy issza. Mi történik szerinted, ha só-citrom nélkül iszol silver tequilat? Na és, ha só-citrommal iszol vodkát?
2022. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!