Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit kedvelnek jobban a lányok?

Mit kedvelnek jobban a lányok?

Figyelt kérdés
18 éves lányok inkább a sex on the beach-et vagy a tequilasunrise-t szeretek jobban általánosságban?

#koktél #vodka #tequila #Sexonthebeach #Tequilasunrise
2021. nov. 28. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem ismerek 18 éves lányokat általánosságban, csak egyénieket. Kétlem, hogy létezne ilyen statisztika 🤣

Nem volna egyszerűbb puhatolózni, hogy az érintett lány/lányok mit kedvel/nek? Mondjuk én ennyi idősen a rum alapú koktélokat ittam csak meg, azokból is csak a kevésbé édeseket.

2021. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél nekik valami Baileys-t.
2021. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Koktélos vagyok, de nálam a szent az a Mojito.

Miért nem választhat csóri csaj magának?

2021. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert karácsonyi ajándék de csak nem kérdezem meg akit húztam hogy figyi már melyiket szereted jobban😀
2021. nov. 28. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezt így általánosságban nem lehet megmondani. Én csak saját magamról tudok írni, hogy én speciel a Sex on the beachet szeretem, a másikat viszont nem, tekintve, hogy alapból nem szeretem a tequilat.

A vodka talán semlegesebb ízű, de ha valaki meg ki nem állhatja a vodkát akkor mindenben kiérzi.😃

2021. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam koktélos helyen. A sex on the beach jobban pörgött. Minden korosztályban.
2021. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaki írta a Baileyst, azt tényleg népszerű a lányoknál (saját tapasztalat szerint) de és a mojitot is csíptem anno, de az nyári, pont mint amiket felsoroltál.
2021. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem 18, hanem 22, de az én kedvencem akkor a swimming pool volt. Ma már nem bírnám meginnia.
2021. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!