Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Unicumból mekkora az a mennyis...

Unicumból mekkora az a mennyiség amitől még nem lehet berúgni?

Figyelt kérdés

Még soha nem próbáltam ki,de szeretném.

Mennyik igyak elsőnek hogy kicsit ellazítson?



2022. jan. 25. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
0%

#8

Szerintem tök gáz, ha valaki kísérőt iszik. Ha nem bírod tisztán a piát, akkor ne igyál, de ne cinkeld magad kísérővel. 🤣🤣

2022. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért az Unicumra esett a választásod?

Az egy gyomorerősítő, igen karakteres íze van (keserű likőr), van, aki szereti az ízét, van, aki a szagát sem bírja elviselni, de általában nem úgy kezdik az ismerkedést vele, hogy "mennyit igyak, hogy még nem rúgjak be tőle?".

Kóstold meg, igyál meg egyet pohárkával, de ne többet.

A különböző változatai (Next, Unicum szlva, stb) nem többek marketing fogásoknál, bár ízre lehet lágyabbak, nem annyira keserű, mint az eredeti.

Berúgni egyiktől sem ajánlott, cukros, szirupos tömény igencsak meg tudja gyötörni azt, aki túlzásba viszi

2022. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy először csak egy felest igyál meg belőle, és figyeld a hatását! Aztán fél óra múlva mégegyet, aztán még fél óra múlva talán egy harmadik is lemehet, ha nincs gond, de ennyinél azért elsőre mindenképp állj meg! Ennyi el fog lazítani, hidd el, ha még sosem ittál töményet.
2022. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot neked is!fél órájára ittam 4 cl-et de semmit nem érzek.Jelenlegi alkoholtartalmam:0,077% az alkoholkalkulator szerint! Ez mit jelent ?Csekély?
2022. jan. 26. 14:41
 15/21 A kérdező kommentje:
A számítás szerint 0,5-1,2% ig van eufórikus hangulat! Ez mennyi 4cl-es poharat jelent?
2022. jan. 26. 14:46
 16/21 anonim válasza:
Most ihatsz még 4 cl-t kortyonként. Figyeld a hatását közben és utána.
2022. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Végülis 50 perc alatt ittam meg 3 pohár 4 cl-eset.Semmi hatást nem érzek!
2022. jan. 26. 15:42
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi újság, Öcskös? Élsz még? 😄
2022. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Minden rendben,köszi!Nem történt semmi rossz!Olvastam délután!
2022. jan. 26. 18:56
 20/21 anonim ***** válasza:
Na, akkor azt már tudod, hogy a 3 stampó hogyan hat... Ha alkalmanként egyesével emeled, nemsokára megtudod, hogy mi az ideális mennyiség számodra, amit már nem érdemes túllépned.
2022. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!