Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez másnaposság lenne ?

Ez másnaposság lenne ?

Figyelt kérdés

Tegnap késő estefelé zenét hallgattunk a haverokkal, meg néztünk egy-két vicces sorozatot és közben nekem lecsúszott 2 sör és 2-3 pálinkás pohárnyi Unicum.

Nem szoktam nagyon inni, másnapos sem voltam még soha, 22 vagyok, és eddig csak egyszer ittam meg egymás után 2 sört.

De aznap este (mármint lefekvéskor) azon kívül, hogy szédültem rendesen, sikerült elaludni, aztán felkeltem és kicsit rosszul voltam, mert olyan hányinger szerű érzésem volt, de végül nem hánytam.

Mivel 1-2 óra körül kezdtünk el inni és zenélni (mert még senki nem akart hazamenni) akkor már bőven nem volt semmi a hasamban.


A mai nap meg olyan fura hasfájós érzés és szédülés szerű érzetem van egész nap.

Nagyon étvágyam sem volt a mai nap...


De úgy nagyjából elvoltam, csak végig ez a 2 kellemetlen dolog volt nap közben, és még most is tart.

Ez másnaposság lenne ?

Ha igen, kb mikor múlik el ?

Ma giroszt ettem, meg ittam egy energia italt, kb ennyi :D



2022. márc. 24. 04:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglehet. Reggelre elmúlik, ha alszol.
2022. márc. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B2man ***** válasza:
100%
Tipikus másnaposság. Folyadékpótlással a panaszok enyhülnek...
2022. márc. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!