Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Тi mit gondoltok arrol, hogy...

Тi mit gondoltok arrol, hogy Németországban 16 éves kortol adnak sört, bort és pezsgőt?

Figyelt kérdés
Szerintem igazuk van a Németeknek. Nem értem magyarországon mért csak 18 év felett legális sört, bort és pezsgőt vásárolni.

2022. júl. 1. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalat szerint az, hogy a gyerek hogyan viselkedik mikor a szülei nem látják fordítottan arányos azzal, hogy otthon milyen szigor van. Az, aki otthon még a sör habját se nyalhatja el, az fog mindent is kipróbálni és a legcsúnyább szintre leinni magát, ha a szülők nem látják. Egyrészt "tapasztalatlanság" miatt, másrészt mert élnie "kell" a lehetőséggel, amiből lehet, hogy nem lesz több a következő fél éven belül.
2022. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan szabályozás lenne helytálló, hogy 16 éves kortól csak korlátozott mennyiségben vehetsz piát, 18 éves kor felett korlátlanul.


Mondjuk igaz, abból a szempontból nem oszt, hogy bemennek külön-külön többen aztán kihozzák a maximumot akkor ugyanaz lesz a vége🤷

2022. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem itt is 16 éves kortól kellene. Eleve ha nincs 18 éves az ember, nem adják ki NEKI!, de megveteti mással, akkor teljesen mindegy lenne már.
2022. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!