Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ennyi bortól be lehet csiccsen...

Ennyi bortól be lehet csiccsenteni?

Figyelt kérdés
3 dl borról van szó, 17 éves vagyok és csak 44 kg (150 cm) . Tegnap eléggé hatással volt rám ennnyi, műanyagpohárba ittam egy rendezvényen, hazajöttem, eléggé jókedvem volt anyáék jót röhögtek rajtam. Ez normális hogy ennyi meglátszott rajtam? Igaz hogy csak családi összejöveteleken ittam eddig és mindig csak egy fél pohár pezsgőt. (Tudom ez nem jellemző a korosztályomra, de nem vagyok bulizós típus)

2022. júl. 18. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

"Tegnap eléggé hatással volt rám ennyi, műanyagpohárba ittam egy rendezvényen, hazajöttem, eléggé jókedvem volt anyáék jót röhögtek rajtam."


Szerintem ezzel meg is válaszoltad a saját kérdésed

2022. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem nagyon szoktál inni, simán
2022. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Tiszta bortól igen.Ha mondjuk keverve lett volna kólával,akkor nem.
2022. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
Bé lehet
2022. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem
2022. júl. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Persze, kicsi a súlyod, naná.


3 dl bor még engem is megüt, ha gyorsan fogy, pedig 10 kg-val nehezebb vagyok és vagy hússzal magasabb, mint te.

2022. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinél másképpen hat, anyagcserétől és genetikától függ. Meg persze attól is, mennyi idő alatt fogy el az adott mennyiség. Az egyik barátnőm például egy pohártól becsiccsent. Nálam volt olyan, hogy majdnem egy egész üveg után éreztem meg.
2022. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

17 évesen megutott... igy 35 évesen nem.

Igazából nyáron 5 liter sörtől is csak a kedvem lesz jó.

2022. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!