Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sokszor fogadtad meg másnaposa...

Sokszor fogadtad meg másnaposan, hogy többet nem iszol? És betartottad?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én többször is megfogadtam, de valahogy a fogadalom csak a másnaposság idejére szólt :)
2010. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

hát, a lakásavatóm utáni reggel azt mondtam, h soha többet pia. persze ez sztem majdnem minden másnapos szájából elhangzik. aztán persze hogy képtelenség ellenállni.


a lakásavatóm úgy nézett ki, hogy én éjfélkor eldőltem mint a zsák, a barátaim meg kettőig itt partiztak a lakásomban :D szééép :D

2010. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
ma reggel is megfogadtam mert tegnap kirúgtam a hámból,de nem fog sokáig tartani mert este megint megyünk a haverokkal
2010. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, már nem is tudom hányszor volt ilyen, hogy annyira rosszul voltam másnap, hogy az alkohol gondolatától is hányni tudtam. Én is megfogadtam, hogy soha többé nem iszom, de ez persze csak aznapra szólt:D ha valamitől rosszul leszel, természetes, hogy a hátad közepére kívánod adott pillanatban.

Nagyon másnapos típus vagyok, már pár sör után fejfájással ébredek másnap. Mivel már nem tehetem meg a gyakori másnaposkodást, tudatosan nem bulizom meg iszom már olyan sűrűn mint mondjuk 4-5 éve az első egyetemi időkben. Meg már ki is nőttem belőle, szerintem nevetséges egy bulizó, viháncoló, benyomott 25 körüli nő.

24 N

2010. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor!!!!De mindig elfelejti az ember, h amikor rosszul volt, mit fogadott meg.Szerencsére már nem iszom, csak nagyon ritkán és mértékkel.Nem fogadtam most semmit, csak lett egy gyerekem:)
2010. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 tiltpower válasza:
Miért fogadnék meg hülyeséget. Szeretem az italat:)
2010. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!