Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mellyek a legfinomabb pálinkák?

Mellyek a legfinomabb pálinkák?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bolti márkára vagy kíváncsi, vagy ízre?
2022. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát ja. De gustibus non est disputandum. Nekem a meggy, birsalma, bodza.
2022. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Északkelet-Magyarországon nagyon finom pálinkák vannak, ha hazait keresel. Nekem a gönci barack a kedvencem; de elég híres a szatmári szilva, újfehértói meggy és a szabolcsi alma is.
2022. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Kinek mi a finom.
2022. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon függ a készítőjétől. Mindegyik fajtát lehet jól is és rosszul is készíteni. Ezért én inkább a neves pálinkákat iszom, elég ritkán ahhoz, hogy a drágábbat is meg tudjam venni. Csak hazait iszom és csak jó kifőzdéből. Egyszer vettem egy bolti szilvát, annál sz.rabb csak a tejből!!! készült pálinka volt.
2022. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#5: Tejből pálinka?! Ne már. Írnál erről valami bővebbet?
2022. szept. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Van egy mondás hogy mindenből lehet pálinkát főzni. Akik vidéken eladásra árulják és nem éppen grál lovagok azok még a paradicsomot is bele dobják a cefrébe esetleg fel cukrozzák.


Viszont engem konkrét pálinka érdekelne, leginkább egy link róla valamelyik budapesti boltból esetleg az olcsóbb helyről gondolom a Tesco ban olcsóbb ugyanaz viszont Lehet hogy olyat ajánlotok ami a Tescóba nem kapható

2022. szept. 28. 07:32
 8/18 A kérdező kommentje:

Én például szeretem a körte pálinkát egyszer egy ital diszkontban vettem egy 55 fokost és nagyon finom volt.


korte palinka 55


Beírva a Google be mindenféle pálinkákat kiad de fogalmam sincs hogy melyik milyen.


Nem vagyok nagy ivó azt se tudom hogy reális e az az elvárás tőlem hogy mikor iszom a körte 🍐 pálinkát akkor érezzem a körte izét. Meg hogy számít e hogy az aroma vagy pedig igazi körte volt benne?

2022. szept. 28. 07:36
 9/18 anonim ***** válasza:

"Meg hogy számít e hogy az aroma vagy pedig igazi körte volt benne?"

Bolond vagy?

2022. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Párdon
2022. szept. 28. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!