Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pezsgőt üvegből inni szórakozó...

Pezsgőt üvegből inni szórakozóhelyen, lány létemre, igénytelenségre vall? N/21

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 11:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehet pezsgőt üvegből inni? Kicsit másabb, mint egy üdítő.
2023. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Aha
2023. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Mindenhol és mindenkitől arra vall. Én életemben nem láttam még pezsit üvegből inni. Ha frissen nyitott, akkor azt is kockáztatod, hogy felhabzik, folyik mindenfelé, asztalra, ruhádra földre, és szerencsés esetben csak megköhögtet.
2023. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%
Azért ez messze nem a világvége, egyszer megtörtént ez van, nem történt katasztrófa, millió rosszabb dolog történik bulizóhelyeken.
2023. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%
Nagyobb üvegbe (vagy akár dobozba) beleinni általában bunkóság, legyen az kóla, tej, bármi, ha nincs előtte megbeszélve, hogy nyugodtan. Borba, pezsgőbe (pár esettől eltekintve) különösen. Én még egyedül is kiönteném rendes pohárba, ha innék...
2023. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
45%
Vájú?
2023. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Határozottan az.
2023. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
13%
Én randiznék veled:)
2023. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%

Nézőpont kérdése. Ha már alkoholos befolyásoltság alatt vagy és elkap a buli heve, szerintem nem igénytelenségre vall. Hiszen jól érzed magad, gondolom a társaság is, így mindenki egy viccesebb dologként fogja fel, amin aztán később jókat lehet röhögni.

És gondolom ez is így fordult elő, mert ha nem, és csak menőzni akartál mások előtt, vagy valakinek imponálni, akkor azért érdemes elgondolkozni, hogy normális-e ez a fajta viselkedés.


De én úgy gondolom nem kell ezt túl parázni még, ha tudatos is volt :)

2023. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Elég csendes vagyok alapjáraton, és a barátnőmmel elmentünk szórakozni, majd pezsgőztünk, és kb egy pohárra való maradt az üvegben, én már eléggé jól éreztem magam, és kiittam csak úgy, józanul soha nem csináltam volna ilyet az tuti.
2023. jan. 19. 11:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!