Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miskolcon egyedül szórakozóhel...

Miskolcon egyedül szórakozóhelyre menni? 24/F

Figyelt kérdés
Nyilván lányokkal szeretnék ismerkedni, ha adott lenne a helyzet hozzá. Csak az a baj, hogy többségében baráti társaságok mennek, úgy meg nehezebb kicsit. Igaz nem vagyok épp bulizós beállítottságú ember, de ha más nem, legalább jó lenne a zene meg a hangulat. Mert idáig mindig neten ismerkedtem és voltak igaz sikerek, de megint magányoskodni kényszerültem :D Blockot azt ismerem, hogy jó hely, de a többiről nem sokat hallottam még. Még a Helynekemről mondanak jókat, ha nem tévedek. Ti mennétek egyedül? Illetve lehet e ilyen helyeken normális kapcsolatot is összehozni? Persze nem az lenne a fő szempont, hogy rányomuljak másokra, csak akkor mennék oda ahhoz aki szimpatikus, ha lenne egyértelmű jel rá.

2021. aug. 2. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Simán hajrá! De

Csak lazan

2021. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Mi barátnőmmel rengeteget jártunk a Helynekembe. Minden hétvégén volt ott egy srác aki láthatóan egyedül jött és egyedül ment. Mindig jól érezte magát, elvolt magának, különösebben soha nem beszélgetett senkivel 😂

Mindig jókat mosolyogtunk rajta, de inkább kicsit sajnáltuk is hogy mindig egyedül volt. Olyan kis szerencsétlen benyomást kelt az aki egyedül lófrál egy szórakozóhelyen.

Én azt javaslom inkább próbálj haverkodni, barátokat szerezni akikkel el tudsz járni kikapcsolódni. Társaságot építs először. Persze bulizhatsz egyedül... De én nem sok esélyt látok így a csajozásra, ha csak nincs rohadt jó dumád és persze ott a külső lesz az elsődleges szempont hiszen az ember ott kénytelen az alapján dönteni rögtön.

Szóval ha rám hallgatsz először szocializálódj..

28/N

2021. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Salilala ***** válasza:
53%
#2 adom
2021. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem szépítem: ha egy pasas egyedül megy egy olyan szórakozóhelyre, ami egyértelműen párzási piac, az gáz benyomást fog kelteni.

Ha esetleg nagyon jól nézel ki, és el tudod játszani, hogy nagyon érzed a bulit, akkor TALÁN van esélyed becsajozni az elején. Tehát ha az érkezés utáni első félórában bele adsz mindent, akkor lehet esélyed. Egyszerűen akkor még nem olyan feltűnő, hogy egyedül vagy, a csajnak meg kamuzhatsz valamit, hogy a haverod éppen kiment, vagy berúgott, vagy ilyesmi.

Viszont ha egy pasas már két órája egyedül barangol egy buliban, akkor gáz lesz, és még ha jól is néz ki, egyszerűen lúzer lesz az emberek szemében.

Úgyhogy először szerintem is szerezz valahonnan társaságot. A legjobb, ha vegyes társasággal mész, mert ha csajok vannak körülötted, sokkal könnyebb eladni magad.

2021. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Hát . Nem is tudom . Én sokszor mentem bulizni ismerősökkel . Voltunk legalább tizen . Viszont én mindig az első sorban szerettem táncolni . A többiek meg csak hátul voltak vagy csak ittak . Ennyi erővel mehettem volna egyedül is . Bár ezek a bulik nem ilyen párzási rituálèk voltak . Én csak a zene és a tánc miatt mentem . Bár folyamatosan jöttek oda hozzám mások is . De különösebben azzal se foglalkoztam . Egy szónak is száz a vége . Menj csak nyugodtan . Nem cink egyedül bulizni .


26/F

2021. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen megoszlóak a vélemények, az viszont igaz hogy hosszútávon mégiscsak ciki egyedül diszkózni. Ha más nem, majd bővítem én is az egyedül bulizók táborát! :D Lehet majd egyenlőre maradok a szabadtéri rendezvényeknél/koncerteknél inkább, ott kevésbé feltűnő vki, ha egyedül van xD De majd meglátom úgy is, aztán kiderül.
2021. aug. 3. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül járok fel. De mindig olyan helyre megyek ahol tudom hogy vannak ismerősök így nem kell magamban lenni.

Ne foglalkozz azzal akinek ez nem tetszik. Ha így érzed jól magad akkor hajrá!

2021. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

K*rv*ra nem jó és ez tapasztalat nem tudom milyen fiúként de én egyedüli lányként mentem. A barátnőim ott hagytak faképnél. Én meg csak ott ültem mint egy különc, magányos senki nem jött oda. Annál rosszabb estét senkinek nem kívánok. Nem tudom miért ilyen fatökű srácok vannak de max ha rám néztek aztán ennyi. A romák megpróbáltak volna meghódítani mondanom sem kell rájuk se néztem mit is vár tőlük az ember. Pár srác még röhögött is rajtam hogy ott ülök egy padon persze kinevetni mindig könnyebb a másikat mint hogy segíteni. Igazából maga sok emberrel van a baj ennyi az egész ilyen világot élünk. Le se vagy szarva csak arra kellesz aztán ennyi én meg nem azért megyek el szórakozni hogy r*b*nc legyek hanem hogy kikapcsolódjak és azért örültem volna ha pár srác oda jön beszélgetni de mindegy is..

felesleges erről beszélni is haza jöttem néztem egy jó filmet aztán el is felejtettem az egészet. Ez csak az én véleményem de te srácként több esélyed lehet biztos szerencsével járnál. Próbálj oda menni ahoz akit szimpatikusnak vélsz. És mondjuk kérdezd meg tőle gyakran jársz ilyen helyekre? Aztán már folytatódik a beszélgetés. Sok sikert!

2021. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Héj 8-as . Ne szomorkodj :D Én oda mentem volna hozzád . Elmenjünk majd együtt táncolni ? :D
2021. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most olvasom, köszönöm az újabb hozzászólásokat :) Bár igen, ha egymagában van valaki úgy még nem is vészes odamenni. De társasághoz akik barátokkal vannak úgy nem csapódnék oda azért már nyilván. De lehet én vagyok mindig rosszkor rossz helyen, hogy nem volt szerencsém még olyanhoz aki épp egyedül lenne. Igaz legutóbb szabadtéri koncertre mentem el, nem volt rossz, csak mindenki volt valakivel meg túl nagy volt a tumultos és nem lehetett már kiigazodni :D Addig is pozitívan megyek helyekre már elhatároztam, aztán majd csak lesz jobb is.
2021. aug. 8. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!