Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Tubi 60 tényleg olyan finom?

A Tubi 60 tényleg olyan finom?

Figyelt kérdés

Sokan dicsérik, hogy itatja magát, nem másnaposak tőle és sosem ittak ilyen finom rövidet.

Mostanában nem nagyon megyek iszogatni, rendelni meg nem olcsó, de ennyi vélemény hatására egyszer majd megkóstolom.



2023. febr. 23. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
undi
2023. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött, savanyú, gyömbéres és erős, akkor nem okoz másnapot, ha iszol mellé elé vizet.
2023. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Hát hogy hol nem okoz másnapot egy 60%-os pia, azt nem tudom:D

De az íze tényleg jó, érdemes megkóstolni.

2023. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 40 %-os.
2023. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Phoney ***** válasza:
Nem olyan borzasztóan finom, a hasonlóan árazott italok közt meg főleg nem mondanám nagy számnak, de egyedi, gyömbéres-savanyú.
2023. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor 40%, sry. De a lényeg, hogy éppúgy be fogsz bszni tőle, mint bármelyik másik töménytől és éppúg ymásnapos is leszel tőle.
2023. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


ízlés kérdése... Aki szereti a savanyút, annak igen, tényleg olyan finom. Nekem pl. nagyon bejött, én imádom és tényleg sokkal kisebb mértékű a másnap utána. Nálam. Ám mint mondottam volt, ez egyéni ízlés kérdése, minden esetre ha bírod a nagyon savanyút, akkor ajánlom megkóstolásra.

2023. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!