Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellfilebol egy jo...

Csirkemellfilebol egy jo vacsorat akarok csinalni rizzsel. Tudnatok jo otletet, ami tenyleg elronthatatlan es finom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Lecsos gombás.
2013. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 ötlet: kis kockákra vágod,só bors fűszereek, barbecuval áztatod és kis olajon kisütöd. Ez gyors és finom, kukoricás rizzsel

2. nagyobb darabokra vágod fel, jénai tálba krumplit vágsz és rá teszed a sózott füszerezett hust és rá hagyma. Nekem nagyon izlett,saját találmány.

A 3. sima rántott hús de elötte fokhagymás tejbe áztatod. S ugy rántod ki 1 napos ázás után. Vagy csak sima tejbe áztatod és a zsemlemorzsába szeletelt mandulát teszel.. HM:) Legjobb:) Mi még olyat is szoktunk csinálni karácsonykor főleg,ez karácsonyi lakoma nálunk, hogy ez a tejes fokhaymás pácban áll a husi de a kirántás során az olajba fenyőágat teszünk s úgy rántjuk ki.Az egész lakásban fenyő illat terjed,.Mondjuk ehhez mi hagymás tört krumplit szoktunk csinálni lilakápival.. De az elözőek azok egyszerű hétköznapi kaják.:)

2013. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jo, sokat segitettel az uzeneteddel. Koszi es szep napot neked.
2013. nov. 5. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Hawai csirkemell : [link]

[link]

Ez nagyon jó csirkemellel is : [link] ( Nem muszáj húslevessel felönteni,elég vízzel is )

Vagy csak felszeled a husikat , csinálsz pácot : kis olajat teszel egy edénybe,teszel hozzá kis mustárt , fűszereket,beleteszed a husikat,összekavarod,hogy mindenhol érje a pác,kicsit hagyod állni a hűtőben,és kevés olajon kisütöd :) Imádjuk !

2013. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tárkonyos.

Mustáros-tejszínes.

Sajtos-tejszínes.

Ezeket megtalálod a keresőben.

2013. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltál végül ? :)
2013. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalunk ez a kedvenc: csirkemelleket fuszerezes utan kivajazott jenaiba teszem es annyi sajtmartast ontok ra,hogy pont ellepje. Erre jon nehany szelet paradicsom majd az egeszet befedem reszelt fustoltsajttal es mehet a sutobe. A sutes vege elott meg szoktam ra szorni sajtot es rapiritom. A csirkemell nem lesz szaraz magaban sem,mert a sajtmartasban parolodik meg, sima parolt rizzsel es paradicsomsalataval isteni!
2013. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt, kifogok probalni nehanyat. A multkori vacsorahoz a 2. valaszolo otletet csinaltam, de en a hust csikokra vagtam es ugy soztam, borsoztam. Annyira tetszett akkor, h. tegnap este szinten azt csinaltam. Sot, mivel tegnap sok volt a hus, meg rantott hust is csinaltam, isteni fini volt a csirkemellbol.
2013. nov. 8. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!