Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tenyleg ilyen jok a Cserpes...

Tenyleg ilyen jok a Cserpes termekek?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb csak menok a termekek, hogy mindenki ezt irja, cserpes kakao, karamella...

2015. jan. 17. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én azért szeretem, mert a joghurt igazi joghurt meg igazi gyümölcs :)
2015. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak joghurtot szoktam venni, és ugyanazért, amiért az első.:)


És szerintem nagyon finomak is.

2015. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a tej, amiből készítik, de ez még nem teljes garancia, a kicsit összetettebb dolgok már nem mindig sikerülnek olyan jól, a túrórudijukat pl annyira nem szeretem. De a karamella tényleg remek (bár abból meg még nem ittam rosszat más márkából sem..)
2015. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

A joghurtját veszem csak. Egyrészt nagyon finom, másrészt igen, jobb minőségű, mint a boltiak zöme.

És nem utolsósorban az egyik gyerekem miatt, aki nem hajlandó olyan joghurtot enni, amiben gyümölcsdarabok vannak, de ezt mégis szívesen eszi.

2015. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtot, tejfölt, sajtkrémet szoktam venni. Nagyon szeretem.
2015. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbak a tejtermek kategoriaban. En az izukbe szerettem bele, csak kesobb tudtam meg, hogy tartositoszer es mindenfele adalekanyag mentes. Osszehasonlitva mas termekkkel egyertelmuen erzodik hogy itt valodi izek vannak. Legyen szo turo rudirol,sajtokrol, tejrol,sima tejfolrol, kremturorol.... a

gyumolcsjoghurt pedig... eg es fold. Probald ki:). A kakoscsiga N.1.

2015. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Farkasadi válasza:

A joghurt és a túrórudi meg tej"."...

Nagyon jók

2015. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!