Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van valami olyan ital ami...

Van valami olyan ital ami olyasmi ízvilágra mint a Martini Asti pezsgő csak egy pár fokkal minőségibb, kevésbé proli?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire proli a Martini, akkor miért keresel ilyen ízvilágút?
2023. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Törley Tokaji Doux,porcukorral meghintve.
2023. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem az Asti bármelyik Törleytől jobb...
2023. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

3


Lehet.De ha tesz a Törleybe némi porcukrot úgy már nem biztos.

2023. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ajándékba akarom adni.


Én is szeretem a mekis sajtburgert, sőt még az aluljáró a gyrost is… De elég furcsa lenne, ha valakitől azt kapnám ajándékba.


Nem fogok egy 2500 forintos olcsó piát ajándékozni, csak mert tudom hogy azt szereti, egyszerűen nem illik… Bármikor meg tudja magának is venni és túl hétköznapi.


Ha csokit veszek valakinek, akkor sem “Vadász” szeletet vagy mit veszek, hanem valami normálisat.


Ez persze nem azt jelenti hogy többszázezres piát akarok ajándékozni, mert azt sem illik.


Valamit olyan 10-30 ezer forint között keresek…


Édes legyen, ne valami olyan amit a bor/pezsgő sznobok felhypeolnak, különben meg az átlag embernek ihatatlan.

2023. ápr. 1. 22:43
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

5


Már miért ne illene?Szerintem azért ez nem olyan olcsó ital,hogy sértésnek venné.És szereti is az illető.Akkor meg mi itt a gond?Ha meg csak az a baj,hogy 2500 Ft,akkor vedd meg a Tescoban 5000-ért.

[link]

2023. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Vigyél neki egy palack Don Perignon pezsgőt ajándékba... az pár fokkal minőségibb
2023. ápr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az doM perignon és száraz, aki nem szokott ilyesmit inni és nem szereti a száraz borokat és/vagy pezsgőket, hanem az édesekhez van szokva, annak kb. ihatatlan.


Valamint szerintem 80000 alatt nem is kapható, de jelenetben inkább ennél is drágább.

2023. ápr. 2. 11:02
 9/15 A kérdező kommentje:

#6.


De mit nem lehet azon megérteni, hogy én nem akarok neki Martinit adni?


Attól még hogy én 5000 forintért veszem meg, nem lesz értékesebb, csak én leszek a balek.

2023. ápr. 2. 11:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy 30 ezer egy ital, egyáltalán nem biztos, hogy annyival többet is ér és jobb is, mint a 3 ezres.

Amúgy vegyél inkább valamilyen tokaji bort.

2023. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!