Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van valami olyan ital ami...

Van valami olyan ital ami olyasmi ízvilágra mint a Martini Asti pezsgő csak egy pár fokkal minőségibb, kevésbé proli?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kis adatbázist átnézve, a nevesebbek között csak a Moët et Chandon pezsgőknél találtam olyanokat az általad megadott árkategóriában, amik valószínűleg édesek (ezeknek a cukortartalma 36-45 g/l a minőséginek tartott, és igen drága pezsgők 8-10 g/l-jéhez képest). Ezek az Ice, Ice Rose, Nectar, és a Nectar Rose, és olyan 25ezer körül kaphatóak. Nincs mit...
2023. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11.


Szuper vagy! ❤️

2023. ápr. 3. 12:28
 13/15 Rózsany Májzli válasza:
100%

A Moët Nectar Rose is nagyon jó javaslat, az is jó választás lehet!

Ment is a pont a #11.-nek!


De én annak akiről tudom, hogy a Martini Asti pezsgőt szereti, annak ezt adnám:

[link]


Ez a 27500 forintos verzió egy ilyen kis visszafogott díszdobozban van, azért ezt linkeltem mert azt mondod ajándék lenne.


Ha nem kel doboz, akkor máshol meg tudod venni már 24000 forintért is…

2023. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Rózsany Májzli válasza:
100%

És itt van még egy alternatíva, hogy tudj válogatni, de inkább a fentiek valamelyikét ajánlom…


[link]

2023. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Májzli, neked is jár a pont, bár a Veuve Clicquot demi-sec az messze van az édestöl, mert félszáraz 🙂 A Pommery az jó lehet, az kb. édes
2023. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!