Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Paulaner, illetve a Hacker...

Rózsany Májzli kérdése:

A Paulaner, illetve a Hacker Pschorr sörök azok jó sörnek számítanak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Paulaner Münchner Hell-t szeretem és jó sör szerintem. A másikat még nem kóstoltam.
2023. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Paulaner nagyon jó,volt lehetőségem csapolva is inni.Hackert kóstoltam nekem túl erőteljes.
2023. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én voltam a paulaner sörházában is Münchenben. Aranyos helyecske... de igazándiból ez is csak egy tömegtermék. Nem rossz, nem jó... ízlés határozza meg igazán, az meg nekem nincsen igazán 🤣 be tudtam tőle rúgni, na 😃
2023. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, a Paulaner relatíve jó sör, de nem különleges, ahogy 3as írja, tömegtermék, mint a többi.
2023. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Paulaner és a Hacker Pschorr is nagyon kedvelt Münchenben. Mindkét sörfőzde több száz éves múltra tekint vissza. Mindkettőnek van óriás sátra az October Fest-en, mindig dugig emberekkel.

Határozottan jó sörnek számítanak.

2023. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!