Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az előbb ittam meg egy doboz...

Az előbb ittam meg egy doboz sört és kb.3dl bort és fáj a fejem. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nem iszok túl gyakran alkoholt, nincs ebben tapasztalatom...xD
2008. dec. 28. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lefekvés előtt fél L víz, meert az alkohol dehidratál( folyadékot von el), ezért a folyadékhiánytól van másnaposság.... meg egyééél
2008. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
két három óra múlva bevehetsz egy fejfájáscsillapítót
2008. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A sör és a bor együtt nem túl jó kombináció!
2008. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Igen, mostmár tudom...:))

Köszi a válaszokat!

2008. dec. 30. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon faja taktikám van ha inni mész :

1. lépés ha előre betervezett ivászatról van szó ruhán kívül semmi-t ne vigyél magaddal ha meg kocsmába mentek bebaszni csak annyi pénzt amennyi hajszál pontosan elég(számold ki előre.

2. lépés mielőtt elkezded vegyél be 2 darab szén tablettát és kend be a szádat szőlőzsírral. Valamint (ELŐRE!!) 1 darab fejfájácsill. Nyugi nem lesz sok.

3.lépés Védesd le létfontosságú pontjaidat.. Szuszpenzor, könyök térd védő (ruha alatt nem látszik.

4. lépés tornázz előtte 20 percet intenzíven.. meg is szomjazol vele.

5. lépés pár haver kíséretében, skera inni.


Ha ezeket betartod azt iszol, és amennyit akarsz, ha nem jön be felelősségre vonhatsz. Jó ivást!


Ha buliba mész inni : http://www.youtube.com/watch?v=WbUWCsFkMms

2010. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!