Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sör, vagy cigi? Melyik károsab...

Sör, vagy cigi? Melyik károsabb szenvedély? Ha valaki naponta megiszik 2-3 doboz sört, vagy elszív kb 15 szál cigit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 13:06
 1/9 Phoney ***** válasza:
100%
Ilyen arányban egyértelműen a cigi. Nézz rá 1-1 antialkoholista dohányosra és egy nemdohányzó háromsörösre. Az utóbbi legfeljebb el van hízva, dehát az olyan, hogy lehetne ellene tenni.
2011. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmü,hogy a cigi a karosabb.2 sörbe naponta nincs semmi karos,söt meg a veset is tisztitja kis mertekben.
2011. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Cigi. Az alkoholista ugyanis nem kap új májat, de a dohányosnak kénytelenek kifizetni a rákgyógyítást, így sokkal nagyobb kárt okoz a társadalomnak.
2011. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a cigi. Én iszok naponta sört, mégsem hízok, szóval ez is alkat kérdése és helyes táplálkozás kérdése.
2011. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Aki naponta 2sört megiszik az meg nem alkoholista,es a maja sem megy töle tönkre te idiota!
2011. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a cigi. Sör mellet simán lehet sportolni, mi foci után gyakran megiszunk 1-2 dobozt. Viszont nálam a cigi és a sport kevésbé jön össze, bár van példa dohányos sportolóra.
2011. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A cigi károsabb. Napi 3 sör 900kcal. Igen, aki nempi 3 sört mergiszik az biztos nem vékony, de max. meghízik, és nem tüdőrákot kap.
2011. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

1részt nincs hízlaló élelmiszer.

másrészt, a sör még csak nagy energiatartalmúnak sem mondható (link az kommentem alján)

végül: a sör, napi 0,25-0,5 literje kimondottan egészséges, nagyobb mennyiségben ez elkezd csökkenni, de még alig hagyod el az egészséges tartományt, míg cigarettából már egy szálnál több negatív hatás jelentkezik (ez magánvélemény)

[link]

2011. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
keresztapám minden nap megiszik 3 sört és egyáltalán nincs elhízva, és nincs semmi egészségügyi gondja vannak ismerősök akik meg azt mondják hogy az alkokol milyen káros meg az még előbb rákot okoz mint a cigi és hogy minek sörözöm. hát ja nem vagyok nagy korú 16 vagyok, de az hogy én megiszok hetente 1-2 sört hétvégén semmi komolyabb kárt nem okoz szerintem. Ja és azt elfelejtettem említeni hogy akik ezzel csesztetnek azok napi 3 doboz cigit szívnak el fejenként.
2011. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!