Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Normális, hogy 4dl csapolt...

Normális, hogy 4dl csapolt sörtől már majdnem berúgok?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt ittam 2x2dl sört egymás után. Eléggé érzetem a hatását, rosszabb lett az egyensúlyom, forgott az egész világ, de tudtam magamról, normálisan viselkedtem, szóval ez csak a majdnem részeg állapot. Mások meg 3-4 doboz sör után vannak így. Ez normális? Ritkán iszok alkoholt, úgy igazán még nem is voltam részeg.
2023. jún. 2. 12:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Éhgyomorra, hirtelen megidva, melegben, normális. Ha hűvös kocsmában pörkölt mellé lassan kortyolva, akkor nem normális.
2023. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
sehogy nem normális . 4 dl sörtől nehogymár berúgjunk...
2023. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha éhgyonorra, ritkás alkoholfogyasztó 150 centis csajként ittad akkor képszakadas is lehetett volna
2023. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Figyeljél ide. Nyár van, jó idő és a sör az hideg. Ha még ezek mellé dukál vagy 3 feles akkor engem már megvettél egy jó bulira akár részeg voltál akár nem.
2023. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak ennyit ittam aznap, azt a két pohár sört, de nagyon a részegség határán voltam utólag visszagondolva. Olyan délután 4 fele ittam, szóval nem éhgyomorra, meg egymás után a kettőt.

175cm, 80kg vagyok.

2023. jún. 2. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Így akkor abszolút nem normális dolog, lehet hogy mellette lappangott is benned valami, és ezektől összeségében voltál KO !
2023. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!