Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak én vagyok így? A régi,...

Csak én vagyok így? A régi, kukoricadarás Dreher simán überelte a Gold-ot, amiből a darát elhagyták és új recepttel készítették, hogy a nagyonokosok is igyák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 2. 14:04
A kérdező szavazást indított:
A Gold, valami csodás!
A Gold jobb. Minek a a dara?
A régi is jó volt.
A régi jobb volt.
11 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval -igaz, van számomra nosztalgikus értéke is- számomra a régi Dreher jobbnak tűnik.
2023. okt. 2. 14:04
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

A régi Dreher azért tünik jobbnak ha visszagondolsz, mert akkoriban minden magyar sörben benen volt a kukorica, és azok között a dreher volt a legjobb.


De az az igazság hogy jó sörben nem fér el a kukoricadara

A Dreher gold amugy nagyon akar hasonlítani a régi féle dreher sörre, azért is csínálták ilyen édeskésre.


Én pl a Borsodi Mester sört jobban szeretem, mert keserűbb, sörösebb íze van mint az új drehernek

2023. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Sörben semmi keresnivalója a kukoricadarának. Emberi fogyasztásra alkalmatlan ipari hulladék volt. Most is nagyon messze van a jótól a Dreher, de egy fokkal ihatóbb lett.

A sör valahol ott kezdődik, hogy Bernard, Primator, Bakalář...

2023. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sörben a kukoricadara jelölés, álneves cukor, csak szólok, hogy szokj rá, nemsokára ismét lesz benne, nyugi.
2023. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem a sertéseknek való kukorica darát akarja inni, az már nagyokos?
2023. okt. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Nem tehetek róla. Sertés vagyok.

Kukoricadara: "A kukorica magjának a kukoricalisztnél durvább őrleménye. A polenta alapanyaga, de használatos édességek, kenyerek, tészták készítéséhez."

Szóval, aki ilyen édességet, kenyeret vagy tésztát fogyaszt, az sertés... :D

Semmi baj nincs a kukoricadarával.

2023. okt. 5. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Most ezzel mit bizonyítasz? A savanyú uborkával sincs semmi baj, sörbe mégse való egyik sem.
2023. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ha valaki nem a sertéseknek való kukorica darát akarja inni, az már nagyokos?"

Nem bizonyítottam semmit, csak az állításod elhamarkodottságára hívtam fel a figyelmed. Sajnálom, ha ezzel az önérzetedbe tapostam esetleg. Elnézést kérek.

2023. okt. 5. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Igyál Rocky Cellart, vagy Arany Ászokot :))
2023. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Július óta vár rám egy hatos Ászok, amit ajándékba kaptam... :D

(A Gösser a kedvencem, néha a Heineken. Nosztalgiából szoktam Drehert bontani, de nem olyan az íze. Akár helyes, akár helytelen, hogy kivették belőle a darát, rosszabb lett az íze.)

2023. okt. 5. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!