Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Japán whiskeyből melyiket...

Japán whiskeyből melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Maradjak a Nikkánál, vagy próbálkozzak más márkával? Shinobuknak olyan jó designos üvegük van. De van még pár másik márka is. Szóval szerintetek melyiket érdemes?
dec. 8. 16:27
 1/4 anonim válasza:
90%

Nikka Whisky is eleg szofisztikalt egy unnepleshez. En tudom ajanlani, nem hallottam rosszat rola. Amugy sokfelet nem lehet kapni. Max sake-t, mert az azsiaiak nem birjak alapbol (a legtobbjuk) az alkoholt (fiziologiailag (sem)).


Amig egy Ír leonti a gyomraba egyenesen ugy a tomeny 5l whiskeyt, hogy meg a nyelocsovet sem erinti a folyasa, addig az azsiai mar a wcben van fel pohartol.

dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nikka ha bejött a többi is be fog jönni. Én még rossz japán whiskeyt nem ittam.
dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dorian Gray ***** válasza:
Én nekem a Yamazaki a kedvenc japán márkám. Érdemes vele is tenni egy próbát.
dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Suntory Kabukin az egyik kedvenc whiskey-m, nagyon örültem, amikor megtaláltam, hogy itthon is forgalmazzák, de itthon picit túl van árazva, nem biztos hogy ér annyit más whiskeykhez képest-de nem értek az italokhoz.
dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!