Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sztetek, alkoholista vagyok...

Sztetek, alkoholista vagyok vagy még nem? Leírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
23/F vagyok egyetemista. Kollégiumba lakok Szeretem az alkohol hatását. Amikor hétvégére haza megyek otthon kb folyamatosan ittas állapotba vagyok. Már reggel elkezdek inni és egészen estig iszok. Mikor bent vagyok koliba olyankor elfoglaltabb vagyok úgy hogy olyankor nem annyira iszok. Egyetemen csak buliba iszok ami egy két alkalom egy héten de olyankor eléggé leiszom magam. Szerencsére a tanulmányi átlagom ettől függetlenül elég jó. Szerintetek ez már alkoholizmus? Le kellene állnom? Leírnátok a véleményeteket?

dec. 13. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Még nem vagy alkoholista
Enyhe alkoholista vagy
Alkoholista vagy
Súlyos alkoholista vagy
41 szavazat
1 2
 1/12 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Hogyan viseled ha egy-két hétig nem iszol?
dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
elég lenne csak bulikon inni
dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%
Attól függ. Hogyan reagálsz, ha nem iszol hétvégente, csak mondjuk bulikban? Ha remegsz, feszült vagy, akkor igen, alkoholista vagy. Egyébként az alkoholnak borzasztó mérgező hatása van, remélem ezzel tisztában vagy, bőven elég lenne csak buliban inni.
dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez a legagasztobb a leírásban:

"Már reggel elkezdek inni és egészen estig iszok."

Miért kell reggel inni? Ezt csak az alkoholisták csinálják. Ilyen fiatalon az oké, hogy este berúgsz néha. De reggeltől estig inni!? Ezt miért csinálod?

dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
5: Ott a válasz: "Szeretem az alkohol hatását."
dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelműen alkoholista vagy. Én középsuliban kezdtem a pályafutásomat, egyetemen nyilván mindent lehet, a melóm meg hamar fizetett annyit, hogy nagyjából bármit megengedhessek magamnak.
dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Van más ostoba kérdésed is, vagy csak ez, alkoholista barátom?
dec. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Feketeöv by def, nem is értem, honnan jöhet kétség.
dec. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen helyesírással egyetemista...
dec. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egész napon történő ivás és annak kényszeres érzése egyenlő alkoholizmussal. Ezt valami ki is váltja, amiért aznapon szükség van erre otthoni körülményekben.
dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!