Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkába miket érdemes rakni?

Vodkába miket érdemes rakni?

Figyelt kérdés
jan. 9. 00:41
1 2
 11/14 maoriérzések ***** válasza:
Kísérletezz,de rendes vodka kell,nem 37 fokos lábvíz. Aszalt gyümölcs (ök), stb a net tele van receptekkel. Én a pálinkákkal játszom, minap néztem meg egy 24 éves szilvaágyast, még magam is dobtam egy hátast,olyan selymes finom volt.
jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jó?

jan. 20. 13:14
 13/14 A kérdező kommentje:

Amúgy hogy gyümölcsöt akkor kéne vodkába az utána meddig lesz jó ?mert gondolom lassabban romlik mint szabadon.

És melyik a jobb neki hűtőben tárolni vagy szoba hőmérsékleten?

jan. 20. 17:31
 14/14 A kérdező kommentje:
És miket lehet belerakni ha mondjuk nem a gyümölcs meg evés-e a cél hanem az ízesítése és mindig csak kijöntöm a vodkát de a gyümölcsöt benne hagyom? Értitek ehhetetlen gyümölcsöt például vaníliát ismer érdemes rakni vagy hasonlót? Diót egyben?
jan. 20. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!