Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy pálinka (3-4cent) után...

Egy pálinka (3-4cent) után mennyit mutathat a rendőrségi szonda?

Figyelt kérdés

20 év gazdálkodás után el kell mennem alkalmazottként dolgozni.

Ilyen világ lett. Eddig minden reggel megittam egy pálinkát meg bevettem egy kiskanál mézet, ezt a szerintem jó szokásom nem hagynám el. Ezért a kérdés.

Ezen a munkahelyen ez biztosan nem probléma, de 11km-en jöhet rendőr.


febr. 4. 22:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%

Fél deci whisky 2-3 óra

Fél deci pálinka 3 óra

(Nem tudom hány fokos pálinkára vonatkozik) de szerintem a whisky alapján meglehet saccolni

febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem gond, kezdd nyugodtan a reggelt piálással. Csak akkor legyél szíves buszra szállni és úgy munkába menni, nem másokat veszélyeztetni az ittas vezetéssel.
febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
Nem hiszem hogy kevesebb mint egy feles hú de megártana akárkinek is aki nem szed be gyógyszert meg egyéb dolgokat rá
febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

"Eddig minden reggel megittam egy pálinkát meg bevettem egy kiskanál mézet, ezt a szerintem jó szokásom nem hagynám el."


Ez csak mezei alkoholizmus :)

febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kis mennyiség rendör elveszi jogsit, biro bal lábbal kelt mehetsz utánképzésre az meg cumi ám nagyon.
febr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
8%
Igen az lehet. De azért ne mondja már senki hogy bárkit is veszélyeztetne ha nem szed be gyógyszert meg egyéb hasonló dolgot. Osztrákba megengedett egy doboz/üveg sör, és mint tudjuk egy doboz sör az kb egy feles pálinkának felel meg.
febr. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdésnek tedd át a szokásodat munkanélküli napokra, és csökkentsd 2 centre. Több szempontból is előnyödre fog válni. (Én is csak hétvégén tolok már, de azt is tervezem egy napra szorítani.) Ha vezetsz, ne igyál előtte.
febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mennyit mutat a szonda ? Kétszer háromszor elkapnak aztán ugrik a jogsi.

Inkább szokj le róla.

febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A méz maradhat, a piát pedig felejtsd el ha vezetsz. Nem azért, mert a rendőr elveszi a jogsidat, hanem azért mert eleve nem szabad. Olyankor igyál, ha nem vezetsz.
febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
35%
Az ittas vezetőktől VÉGLEG ELVENNÉM a jogosítványt + 1000 igen, 1000 óra társadalmi munka
febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!