Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában szinte csak a krumpliból készült dolgokat kívánom?

Figyelt kérdés
Anyám már teljesen hülyének néz, amikor folyamatosan vagy krumplifőzeléket vagy krumplipürét, vagy valamilyen krumpliból készült dolgot kérek, ha megkérdezi. Mondjuk sült krumplit annyira nem, mert ha meg olajos, az kifejezetten zavar. És a krumpliban nincs semmi olyan, ami hiányozhat a szervezetemből. De már ez megy egy hónapja. :D
2011. okt. 15. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha még a tócsnit (lepcsánka) is kipróbálnád! (reszelt krumpli, burgonyakeményítő, só, őrölt bors, fokhagyma összekeverve és olajban kisütve)
2011. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát akkor az olajos tócsni is zavarna... edd salátának, ecetes-cukros lében lilahagymával krumplisaláta, vagy ez leszűrve, majonézzel átforgatva egyenes mennyei.

vagy héjastól fóliában sütőben megsütni, egy kis fűszeres vajjal nagyon finom.

2011. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
krumplistészta, hagymás tört krumlpli, krumplipüré tejföllel, reszelt sajttal.
2011. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor olajos a tócsni, ha lisztet teszel bele, keményítővel nem.
2011. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt helicobakterium okozta nyombélfekélyem, amíg ki nem derült, megőrültem a krumpliért :( Még reggelire is azt ettem, mert annyira kívántam. Doki azt mondta, nincs összefüggés, de volt, mert kikezeltek, és azóta ugyanúgy utálom a krumplit, mint előtte. Mert a lényeg majdnem lemaradt, soha nem szerettem a krumplis kajákat.
2011. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!