Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik italt "érdemes" inni...

Melyik italt "érdemes" inni azért, hogy meglegyen a hatása, de ne legyek rosszul és cselekvőképes legyek, miután ittam?

Figyelt kérdés
tudom, furcsa kérdés, de szeretném tudni. biztos, sokan tudják rá a választ, hiszen szinte mindenki szokott inni. én nem szoktam, életemben alig ittam egy-két pohár port vagy likőrt és nem is vágyom rá. de most szeretnék inni(az okot nem kívánom elmondani). arra vagyok kíváncsi, hogy mit és mennyit igyak ahhoz, hogy elérjem a kívánt hatást. szeretném, ha felszabadultabbá tenne és hasonlók, de még cselekvőképes maradjak és ne menjen el teljesen az eszem. egyébként nem bírom az alkoholt, de most ez más helyzet és nem számít...
2010. nov. 15. 21:11
1 2 3
 1/22 bumbi02 ***** válasza:
32%
nincs olyan helyzet az életben amire az alkohol a megoldás, innentől kezdve szerintem a kérdésed tárgytalan.
2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem megoldásnak szánom és nem akarok magyarázatot adni. kérdeztem és választ várok...
2010. nov. 15. 21:24
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
A kettő együtt nem megy. Vagy - vagy.
2010. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem akarom tök részegre inni magam...
2010. nov. 15. 21:27
 5/22 bumbi02 ***** válasza:
57%
akkor válaszolok: egyik italt sem érdemes inni olyan célzattal hogy meglegyen a hatása. ha inni akarsz akkor igyál azért hogy élvezd a martini izvilágát, vagy egy finom bor zamatát.. de ne azé hogy berugj... szánalmasnak tartom amikor valaki bemeséi magának hogy most be kell rugnom mer szakitott velem a csajom, vagy mer ez történt vagy az történt... akkor msot nagy fiu leszek, mer láttam a filmekben hogy ott is ezt csinálta a chuck norris...
2010. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem neked nem alkoholt kellene innod, hanem valami élénkítőszert. Próbáld meg a zöld teát, vagy a ginsenget.
2010. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!èn abszolut megèrtelek,szòval nem fogok itt papolni...Tudod mindenkire maskepp hat az alkohol.Èn pl.a tömènytöl kivagyok,szoval azt nem ajanlanam.2-3pohar bor sztem pont erre a szintre elèg is.Viszont èn sörözni szoktam,mert a bortòl hànyingerem lesz...nalam 3-4korso sör a tuti:)

24/L

amugy hany eves vagy?

2010. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

basszus már! a kérdésre válaszoljatok és ne abszolút tanácsokat adjatok, amire nem vagyok kíváncsi! nem akarok tök részeg lenni, nem ezzel akarok eltusolni egy problémát vagy amit gondoltok... mondtam, nem mondom meg, de megvan az oka.

23 éves vagyok és nem szoktam inni. nos, a kérdésre várok konkrét válaszokat, csak azok írjanak, akik arra képesek válaszolni! kösz!

2010. nov. 15. 21:38
 9/22 A kérdező kommentje:
egyébként teás vagyok, folyton azt iszom, úgyhogy...
2010. nov. 15. 21:38
 10/22 anonim ***** válasza:
Berentzent ajánlom, kicsi az alkohol tartalma és nagyon finom, durván berúgni akkor fogsz csak tőle ha betermeled az egész üveget. Hipermarketekben árulják. Van almás, téli almás, szilvás, meggyes, körtés, karamellás.
2010. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!