Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most lesz a szalagavatóm,...

Most lesz a szalagavatóm, idáig nem ittam semmilyen alkoholt, csak egy kevés pezsgőt. Szalagavtón azonban szeretnék inni egy pohár martinit és pezygőt. Hogyan igyak, hogy ne legyen ebből problémám?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha nem birod az erőset és atól félsz, hogy elkezdesz köhögni meg fuladozni utána akkor miután lenyelted ne nyisd ki a szádat és ne is beszélj vagy 5 mp ig


talán ha levegőt sem veszel addig az segit

2010. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Phoney ***** válasza:
b....eg nehogymár egy martini alkoholtartalmától fulladozni kezdjen, mert akkor inkább pezsgőt se igyon...
2010. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
xDDDDDDD falusi pálinkától fulldokoljál, ne a sz*ros martinitől:D jo mondjuk hánytam én már attól is, de whiskeyvel keverve:D
2011. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!