Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak én nem szeretem az alkoholt?

Csak én nem szeretem az alkoholt?

Figyelt kérdés
barátaim közül mindenki szereti meg minden de nekem egyszerűen kifordul a számból..van valami alacsony alkoholtartalmú ital ami nem keserű és nem marja a torkom? :S 17/L
2011. jan. 1. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
jah gyerekpezsgő, meg alkohol mentes sör
2011. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
én se bírom, egyedül a VBK-t iszom meg de azt is úgy hogy utána 2 óráig nem lehet felkaparni a földről...
2011. jan. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Bacardi...citromos sör...likőr...több nem jut eszembe :)

Vagy éljen a gyerek pezsi :)

2011. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a bacardi elég jó,én most vettem jó párat leárazva,majdnem 200 ft alatt. abból egy rekesszel meg lehet inni,semmi bajod nem lesz,a likőrök is elég gyengék,martini,stb
2011. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

38 éves vagyok.Utálom az alkoholt.A sört szagától már rosszul vagyok,inni meg sem innám..De néha egy kis csokilikőr,vagy banán likőr igazán finom tud lenni.Így szilveszterkor meg persze pezsgő,de abból sem iszom sokat,mert felpuffad a belem tőle..

Őszinte leszek..Már régóta nem érdekel,hogy mit gondolnak arról,hogy társaságban csak colát iszom.Nekem nem kell berúgni ahhoz,hogy jól érezzem magam.Ha jó a társaság,ha jó a hangulat akkor pia nélkül is lehet mulatni..

2011. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírom az alkoholt.

A részegeket mégkevésbé.

2011. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a bajom... A pezsgőt, bort, sört nem szeretem. Több italt igazából nem kóstoltam, de szerintem az alkoholos italoknak "SZAR" íze van. Itt nem arról van szó hogy nem bírnám az alkoholt, hanem arról hogy fos az íze. Megforgatom a számban a bort és ilyen kesernyés fos az egész... Minek igyak olyat aminek szar az íze???

A legtöbb ember azért iszik merhogy hú de menő ha iszom, meg hú de fsza lerészegedni... Ezeken kívül még vannak a divat ivók, másnéven sznobok, meg azok akiknek tényleg ízlik, csak ebből nagyon kevés van...

2011. jan. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 16/F
2011. jan. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy meg még éjfél után ittam bélízt, és most jött vissza az a krémes róka féleség a torkomra... Pedig nem vagyok egyáltalán részeg, és ittam már többet is ennél. (na jó, még sosem voltam részeg, aminek külön örülök)
2011. jan. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem szeretjük. Nem is kell ahhoz alkoholt inni, hogy jól érezd magad. Egész eddigi életemben megittam egy koktélt, 4-5 pohárka bailey's -t (ezt azért néha szívesen elszopogatom, de most, hogy gondolkozom, már 9 éve nem ittam ezt sem :=) ) és talán egy fél pohár pezsgőt. Mindehhez 41 éves vagyok, a férjem még ennyit sem ivott egész életében és mégsem szomorkodunk semmilyen nagyobb eseményen :=) . Hidd el, egy bizonyos kor után neked sem lesz ciki, ha csak üdítőt iszol egy buliban, addig pedig mondd, hogy gyógyszert vettél be és nem ihatsz rá.


BUÉK!

2011. jan. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!