Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mért nem szeretem az alkoholt?...

Mért nem szeretem az alkoholt? Egyszerűen nem megy le a torkomon.

Figyelt kérdés

Sosem rúgtam még be, nem is szeretnék mert nekem az egy szánalmas dolog.

Volt már hogy ittam likőrt, vagy bort pezsgőt, de egyszerűen 1 korty után rosszul vagyok, ég a gyomrom.

Szilveszterkor ittam 1 pohűr pezsgőt, nem ártott meg de nem esett jól nem ízlett stb.

Mért van ez?

egyszerűen semmiyen alkoholos ital nem ízlik nem tudom már hogy tud belőle annyit inni.

tudtok erre választ írni?

más ilyen idős korban a detoxban van.

FÉLRE NE ÉRTSETEK ÉN NEM AKAROK OTT KIKÖTNI, MEG NEM AKAROK BERÚGNI!!!

15/L


2011. jan. 2. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért is kell 15 évesen alkoholt inni?
2011. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát 15 évesen tényleg nem kéne alkoholt inni.

Az alkohol egészségtelen, főleg egy 15 évesnek, kivétel a vörösbor, mert az kis mennyiségben egészséges.Én is utálom az alkoholt, és sosem fogok berúgni.:)

2011. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nem szeretem az alkoholt. Nagyon rossz. Ha be is rúgtam, akkor is csak a buli, és a felszabadultság érzés miatt ittam meg, sok üdítővel.
2011. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

19/L

18 évesen ittam előszőr és hánytam.Rossz volt.Azóta utálom,már a szagától is rosszul vagyok.Te rosszul voltál az első után? Lehet,hogy a rossz tapasztalat miatt undorodsz te is.

2011. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!