Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadt anyatej elválasztását...

Elapadt anyatej elválasztását újra el lehet-e kezdeni? Pl. Alkoholmentes sörrel. Nem szeretem az alkoholt, a de szoptatós tea, homeopátiás golyócskák és A vitamin sikertelen használata után sörrel próbálkoznék. Lehetséges?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megpróbálhatod! Mellette fejjed sokat a cicidet mert magában a sör szerintem kevés.
2010. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen teát használtál? Nekem a naturlandos fitolak tea bejött.

Hátha neked is segítene ez a fajta. Sok sikert!

2010. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Herbalakt teát iszom, nekem a Laktoherb nem jött be! Viszont szoktam Karamalz malátasöt inni! Tescoban is kapható! Ezt itt olvastam, valaki itt javasolta! Ezeken kívül sok folyadékot iszok!
2010. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magában a teával és a sörrel nem fogod tudni visszahozni,hanem fejéssel vagy és gyakori szoptatással.
2010. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. A DM-ben kapható szoptatós teával próbálkoztam. Többféle homeopátiás golyócskát is használtam. Fejésre is nagyon nehezen jött a tej.
2010. jan. 6. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!