Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel lehet edzeni magunkat,...

Mivel lehet edzeni magunkat, hogy jobban bírjuk a piát?

Figyelt kérdés

ritkán iszok és az a baj, hogy nekem 4-5 rövid elég ahhoz, hogy rosszul legyen, hányjak. tehát már akkor hányok mikor részeg még hírből sem vagyok. én nem tudok az a részeg lenni, aki jól érzi magát aztán nem emlékszik.

nem akarok én sokat inni, de jó lenne, ha ilyen kevés nem ütne ki és nem hánynék minden alkalommal.

valami tipp?


2011. jún. 5. 20:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
63%
Öröm látni hogy az emberek ilyen szép célokat tűznek ki maguk elé.
2011. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Én is ritkán piálok, de nekem egy kétdekás is elég, hogy fejreálljak tőle, viszont eszembe nem jutna még erre edzeni is.. :D


Amúgy tök 1x ű, köpd vissza az üvegbe / pohárba, nem csak a májadat, hanem a pénztárcádat is kíméli..

2011. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
csak azért, mert évi néhányszor van egy nagyobb buli és szívesen megiszok ezt azt még nem vagyok alkoholista és nem is ez a célom.
2011. jún. 5. 21:06
 4/15 anonim ***** válasza:
igyál sört, vagy bort. Lehet azoktól nem kell hánynod.
2011. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Hát piára piával lehet edzeni ez egyértelmű:D Éppen azért nem bírod mert nagyon ritkán iszol töményet
2011. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

vagy ne az alkoholt válaszd a bulizáshoz, van annál jobb dolog is...;)

amúgy én a sörtől vagyok így. még az alkoholmentestől is hányok/fáj a fejem.

Amúgy én ezeket javaslom:

-soha ne igyál éhgyomorra

-mindig minőségi alkoholt igyál, ne Aro-s vodkát...:P

-nagyon fontos, hogy igyál mellé sima vizet is, így nem leszel másnapos.

-az is jó ötlet, hogy ne töményet igyál, lehet, hogy te azt nem bírod... van egy barátom, 5-6 fröccstől is úgy fejre áll, hogy öröm nézni.:D

-ne nagyon keverd a piákat, nem lesz jó vége...

sörre bor - mindenkor, borra sör - meggyötör:)

2011. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na ez nekem is "problémám". Mikor nagyobb összeröffenés van (családi/baráti) akkor mindig kellemetlen hogy kínálnak, hogy igyak velük, de vissza kell utasítanom, mert 4-5 pohár után már hányok. Volt már hogy nagynénim sértődött meg, mert mindenkivel koccintottam, de vele nem, és hiába magyaráztam, hogy még egyet iszok, és gondok lesznek, nem értette meg -.- Úgyhogy azt hiszem nekem is hasznomra válna valamiféle piatréning :)
2011. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

mminőségit iszok, nem keverem. ha előtte eszek csak rosszabb a dolog.

a vízivást még nem próbáltam, de köszi a tippet.

azt hiszem, hogy kénytelen vagyok néha inni egy kis bort, hogy jobban menjen.

és valóban kellemetlen, hogy a családi összejövetelen párat koccintok és rosszul leszek. vagy egy szülinapi bulin. 21 vagyok, nem 15, nem vedelek, de néha jó lenne iszogatni kicsit barátokkal.

2011. jún. 5. 23:56
 9/15 anonim válasza:

hmmm... jó, akkor mondom érthetőbben.:)

SZÍVJÁL FÜVET.:)

2011. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: ha gyakrabban iszol, akkor edzett leszel és nem leszel rosszul a piától.

Eleinte amikor még nekem is új volt, akkor még én se bírtam, most pedig már úgy iszom a bort, mintha vizet innék komolyan. Saját magamon elcsodálkozom, de könnyen megy és nagyon hamar van hatása nálam, a fellegekben járok tőle, olyan jóó! :)

2011. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!