Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyunk ha jó kedvet...

Mit igyunk ha jó kedvet akarunk, de nem akarjuk kiütni magunkat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,szoktatok e inni,lesz e kaja,mit szerettek

Én például 4-5 felestől csak becsipek,jókedvem lesz ,Barátnőm 2 után már rosszul van,nem is iszik többet.

Szerintem mondjuk a pezsgővel nem tudtok mellélőni,az gyorsan hat mert szénsavas,ezért rögtön megérzed,hogy mennyi volt az elég,mikor kell abbahagyni

2011. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem alkohol nélkül is jó kedvem van a bulik elején, és tanácsolom is, hogy alapból jó kedvvel piáljatok, mert ellenkező esetben duplán egészségkárosító. ^-^ Ezt félretéve likőröket ajánlok. Például őszibarackos vodkalikőr vagy Curacao. Utóbbi egy kék színű, egzotikus narancsos likőr.
2011. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
boros-cola?:D
2011. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:

Az ital típusa tökmindegy (mindegyik alkalmas erre, hacsak nem rossz minőségű), de a kérdés alapján nem szoktatok inni, tehát a célra fejenként fél üveg (vagy felnőtteknek kicsit több) bor ajánlott, és legalább 1200 Ft/üveg áron. (Meg mellé kaja.)


Olcsó likőrt nem nyomnék le a torkomon, főleg nem a nálunk forgó curacao-hamisítványokat.

2011. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mit, hanem hogy mennyit. Az meg egyénileg változó. Én sörözni szeretek, szerintem sörtől be sem tudok rúgni, annyit járok pisilni :) Na persze ha nem szeretitek a sört, az kellemetlen. Nekem egy bajom van vele, hogy hízlal mint a veszedelem.
2011. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 doboszoli ***** válasza:

Mindenképpen csak egyfajtát.

Az italokat keverni(pl. Unicum+sör kombó) komoly felkészültséget igényel, másképp baj lehet.

2011. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés mindegy, a lényeg a sör:D
2011. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert az szeretem :))
2011. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!