Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel kell inni a Jack Daniels...

Mivel kell inni a Jack Daniels-et hogy rendesen kiüssön?

Figyelt kérdés
csak rendes válaszokat kérek,és ne mondjatok,hogy csak igyam simán mert az nem elég
2011. jún. 8. 11:28
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
azt meg pláne nem akarom...azért keresek tuti módszert
2011. jún. 8. 11:55
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
és szerinted ez megoldás? rosszabb esetben kapsz egy alkoholmérgezést, ami nagyon pocsék érzés. Nézz szembe a problémákkal és próbáld megoldani őket. a gyávák szoktak öngyilkosok lenni, és te nem vagy gyáva, ugye?
2011. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
erre nincs megoldás.még sosem gondoltam ilyensmire,de most muszáj...amugy ez csak egy ötlet volt..de nem akarom,hogy a családom és a barátnöm szégyenkezzenek miattam miattam
2011. jún. 8. 12:03
 14/36 anonim ***** válasza:
figyelj! én is pokolban járok itt, a földön. egyet kérek tőled: írj egy privát e-mailt, ott megírom az én problémámat, tudom, hogy nem érdekel, de ezt kérem tőled, hogy olvasd el. Ha ezek után úgy ítéled meg, hogy mégis akkora a problémád, elfogadom a cselekedetre irányuló akaratod. Amen.
2011. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
oké irok,és lehet,hogy sulyosabb problémád van mint nekem,de attól még nekem is szar...21 éves vagyok,ma meg eldölt,hogy lehuzhatom az egész életemet a wcn
2011. jún. 8. 12:15
 16/36 A kérdező kommentje:
bocs mégsem irok,mert ez egy névtelen forum,és ha irok azzal elvesztem az anonimitásomat,de azért kösz,hogy segitenni probáltál
2011. jún. 8. 12:17
 17/36 anonim ***** válasza:
Akkor írd le itt. Engem is érdekel, hogy húztad le a wcn. Hátha akad itt valakinek valami jó ötlete...
2011. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Valószínű, most fogsz igazán felnőtté válni. Ehhez azonban az kell, hogy ne akarj mindenáron meghalni. Sok embernek a felnőtté válás egyszerű, könnyű dolog. Másoknak, mint nekem is, Barátom, piszokul meg kell /kellett szenvednünk.
2011. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 jin ***** válasza:

hààt elakarsz pazarolni 1 uveg italt?????:)

hjaj ne ted!

vicet fèlre!

egyèbkènt az gàzzz ga kiutod magad akkor huzhatodle magad igazàn!

na m1

szeinntem semmi èrtelme nem lenne!

de te tod

2011. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 doboszoli ***** válasza:
69%
Tudod, hány halálos betegségben szenvedő szeretne élni?
2011. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!