Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel kell inni a Jack Daniels...

Mivel kell inni a Jack Daniels-et hogy rendesen kiüssön?

Figyelt kérdés
csak rendes válaszokat kérek,és ne mondjatok,hogy csak igyam simán mert az nem elég
2011. jún. 8. 11:28
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
annyi történt,hogy (szinte) elvégeztem az egyetemet,végig öszötndijas helyen,most meg államvizsga elött áltam,vagyis azt hidtem még pár nappja,hogy ott állok,errefel az utolsó vizsgámnak ma volt az utolsó esélye,és nem sikerült...és most hagyhatom itt az egyetemet egy vizsgának a 33%a miatt,mivel a többi része sikerült.és ezzel eggyüt bucsut inthetek az eddig tervezett életemnek,álmaimnak,és beálhatok valahová minimál bérért dolgozni,de ez nekem nem megy...
2011. jún. 8. 13:02
 22/36 anonim ***** válasza:
Jövőre vagy fél év múlva nem tudod újra elvégezni azt a vizsgát??
2011. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
de eltudja...
2011. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
Nehogy megpróbáld!! Teljesen érteletlen. Mindig van jobb. Én is szívesen leírnám neked a történetemet,pedig még csak 14 éves vagyok,de nagyon nehéz dolgokkal kell megbirkóznom. Adj magadnak egy utolsó esélyt!
2011. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Jajj, ne szórakozzunk már! A bolognai oktatási rendszer tipikusan nem az, ahol gond lenne, ha egy vizsgád nincs meg... Felveszed következő félévben spec, v vizsgakurzusként, legrosszabb esetben buksz rajta fél évet.
2011. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 jin ***** válasza:

na akik irjàk h nekik van problèmàjuk!

irjàk le a kèrdezonek h èrtse a helyzetet!

2011. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:

Öreg, figyelj nincs világvége, mindig van kiút, vagy nehezebb vagy könnyebb DE le tudod tenni azt a vizsgát csak kicsit később, ennyi tényleg max egy félév, meg itt a nyár tudsz melózni bőven. Feketén, biztos akad valaki aki felvenne valamire, de adózó munkákra is van esélyed. Ha mindig így gondolkozol az rossz lesz neked, egy ideig én is így fogtam fel de rájöttem nem számít ha elbuksz, fölkelsz és folytatod.


Amúgy a kérdésedre válaszolva, a Jack Daniels whisky-t kólával igyad és pár jégkockával, de ne idd halálra magad.

2011. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
kettönket vágtak el és megmozgattunk minden követ és kaptunk egy utolsó esélyt jövő keddre...addig csak megtanulom,amugy szarul volt leadva és vizsgára felhagyott egy könyvet a tanár és azért olyan k.nehéz....és le tudnám tenni,csak kb 300 kmre van az egyetem és második féléves tantárgy és rámenne még egy évem
2011. jún. 8. 21:16
 29/36 anonim ***** válasza:
nah ha meg esélyed is van, akkor szerintem senki sem érti itt, hogy mi a gond. te tényleg nem tudod az, mi az hogy Gond. a gond nem itt kezdődik. gondolj bele. "rá megy egy éved". ergo jövőre ugyan itt ugyan ekkor, egy évvel idősebb leszel, de meg lesz az az álmod amire vágysz. Vagy, kinyírod magad most, és bszhatod az egészet. gondolkozz.
2011. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

és ha egy év? az nem az egész életed! van szerető családod, barátnőd. gondolj rájuk.

meg egy üveg piától még nem nagyon haltak meg emberek..

2011. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!