Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés részegnek lenni?

Milyen érzés részegnek lenni?

Figyelt kérdés
még sohanemvoltam részeg és érdekel...
2011. jún. 10. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
én eddig egyszer voltam, akkor szédültem, de tudtam egyenesen menni, azon kívül ügyetlen voltam, mindent levertem meg elejtettem, és ordibáltam, aztán volt egy olyan szakasz amikor érzelgős lettem. ja, és egy bizonyos szintig az ember tudja hogy részeg, amikor meg már nem, az meg gusztustalan.
2011. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
azota megtapasztaltam thx :D
2011. jún. 29. 12:10
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
nagyon rossz érzés
2011. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
És milyen volt hamár megtapasztaltad?
2012. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
részegnek lenni a legjobb érzés a világon. csak ajánlani tudom, hogy minden pénteken basszál be ezentúl. a legjobb, amikor még tudsz valamennyire menni (csak 2 méterenként elesel) és még tudatodnál vagy. akkor mindenen röhögsz és azt hiszed körülötted forog a világ. nagyon jó érzés:D
2013. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én egy házi bulin rúgtam be mint állat...fetrengtem a földön kalimpáltam, táncoltam énekeltem stb. (ezt is onnan tom h haverom lekamerázott és megmutatta a felvételt mert nem naon emlékszem:D) azt tom h csak pálinkát meg sört ittam...19/f
2013. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!