Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen részegnek lenni?

Milyen részegnek lenni?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan, hogy nem bírsz megállni a lábadon, homályosan látsz? A másnaposság tényleg nagyon rossz?
2011. júl. 20. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon rossz. Akkor már bánod, hogy bebsztál, de akkor már késő. Pocsék, nekem hetekre elvette a piától a kedvemet.
2011. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vicces :D Nekem olyan, hogy szédülök, és mindent kimondok, ami eszembe jut, de leginkább csak hülyeségek jutnak eszembe, és nevetek :D:D Meg olyan bátornak meg energikusnak érzem magam olyankor :D Nekem amúgy is rossz a szemem, de nem tűnt fel, hogy homályosabban látnék, mint máskor. Másnapos csak 1x voltam, nem tudom, miért pont akkor, mert volt, hogy sokkal többet és többfélét ittam össze, és semmi bajom se lett o.O Amúgy igen, a másnaposság borzalmas, én azt hittem, meghalok :S De bevettem egy gyógyszert, és visszafeküdtem aludni, és mire felkeltem, már semmi bajom nem volt.
2011. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem évekre.

Nagyon részeg még nem voltam, inkább csak jó kedvem volt, spicces voltam. De a másnaposság... ég a gyomor, nagyon rossz. Úgyhogy kb 2 éve nem igazán ittam, de már meg sem tudnék inni semmit, az íze miatt sem.

2011. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már megtapasztaltam a részegség különböző fázisait.Egyszer voltam teljesen részeg,olyannyira hogy semmire nem emlékszem az estéből,és másnap kórházban ébredtem,infúzióval a kezemben.Na ez az a fajta,amit soha,senkinek nem kívánok.Iszonyatosan másnapos voltam,vizet se ihattam,de az is kijött volna belőlem.Alul-felül,minden kijött belőlem,fájt a hasam,nyelőcsövem,brutál hányingerem volt,a fejem majd szét hasadt,remegtem,lázas voltam.És még csak azt se mondhattam el,hogy legalább jól éreztem magam,mert nem emlékeztem semmire:D


Voltam már úgy részeg,hogy elég sokat ittam,meg ki is esett 1-2 rész,és csináltam marhaságokat,pl.az utca kellős közepén pisiltem,elhagytam a cipőm,meg a kabátom,az asztalon táncoltam mint egy idióta:D Ez is gáz vmilyen szinten,de legalább jól éreztem magam.


De a legjobb az,amikor pont annyit iszol,hogy nagyon jól érzed magad,de mindenre emlékszel másnap is.Ebből volt a legtöbb,amióta "megtanultam" inni.Ilyenkor kicsit szédülök,vigyorgok mint a tejbetök,k*rva jó kedvem van,mindent kimondom ami eszembe jut,sokkal,de sokkal bátrabb vagyok,felszabadultabb,tele energiával.Eszméletlen jókat szoktunk így bulizni!:))

Mostanában már másnapos se vagyok,mert lefekvés előtt mindig eszem,és sok vizet iszom,meg bekapok egy C-vitamint,és sokat alszom.Másnap mintha semmi sem történt volna:)

2011. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van az a dal, hogy: "Én úgy szeretek részeg lenni, mert akkor nekem nem fáj semmi. De semmi, de semmi se fáj..."

:)

2011. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most leszek 15 éves és az egyik haverom és a tesója( a tesó 17) meghívtak, hogy menjek piálni, igyuk le magunkat először. (A tesója már sokszor volt részeg.)Gondoltam felkészülök rá :D
2011. júl. 20. 23:08
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Az első bebaszás a legemlékezetesebb és a legbrutálabb is általában :D


Én sportember vagyok, szóval lefokoztam évi 4 re a bebaszások számát.

2011. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
nekem is volt már olyan hogy 2 dolog maradt meg 1 mikor iszunk 2 mikor másnap reggel felkelek otthon, annyira emlékszek hogy rengeteg whisky és energia ital
2011. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

jóüóóóóóóóóóóóóóóóóó:D

csak az a lényeg hogy mértékkel igyál, az tényleg nemjó amikor sokminden kiesik és barom vagy, de amikor tényleg csak annyit iszol hogy nagyon jó legyen, amikor felállsz, remeg a lábad, mert zsibbad acombod lépsz egy oldalradőlsz, olyan sokszor mintha álmodnál, és qrvajólérzedmagad:DDDDD

2011. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Hogy lehet így nekiállni, hogy "akkor elmegyünk és beb*szunk?" mi nálunk ez mindig spontán jön :)

Egyébként tényleg homályosabban lát az ember, ha részeg. Én öt percig hunyorogtam, hogy kivegyem a telefonom kijelzőjét. Amúgy a szédelgés is stimmel, illetve a felhőtlen jókedv, az energia, az idióta vigyorgás és az is, hogy mindent kimondok, ami eszembe jut. (azóta is van néha, hogy felhozza az egyik haverom, amit meséltem neki egyszer)

Másnapos még sosem voltam, az egyetlen tünet, ami nálam jelentkezni szokott, hogy mindent száraznak érzek. Vicces, mert voltam már egyszer-kétszer erősen részeg...

2011. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!